ארטטה ו-ויירה שוחחו עם בניטס ודחו את הצעת ניוקאסל

פפ גווארדיולה, מייקל ארטטה
פפ גווארדיולה, מייקל ארטטה | Gettyimages

עוזרו של פפ ומאמנה של ניס התייעצו עם המאמן היוצא שהמליץ להם לסרב בשל התנהלות המועדון: "בשבוע בסין היו לי יותר פגישות עם ההנהלה מאשר בשלוש השנים בקבוצה". למגפייז עדיין אין מאמן, סטיב ברוס מועמד מוביל

קבוצות: ניוקאסל
(גודל טקסט)
אחת השאלות הבוערות בממלכה היא מי יהיה מאמן ניוקאסל בעונה הבאה? לאחר שרפא בניטס סרב להאריך את חוזהו, המגפייז טרם הצליחו לצרף מחליף. לפי דיווח ב"סאן", פטריק ויירה ומייקל ארטטה קיבלו פניות מהמועדון אך השיבו בשלילה. הסיבה: בניטס המליץ להם לוותר על התענוג.


עוזר המאמן של מנצ'סטר סיטי שוחח עם חברו הספרדי, אך בניטס מתח ביקורת על ההתנהלות של ניוקאסל ולכן ארטטה ירד מהעניין. בדיווח נכתב שפטריק ויירה, מאמנה של ניס, עשה את אותו דבר כבר לפני שבוע.


בניטס עצמו, שעבר לאתגר הבא בליגה הסינית בקבוצת דליאן ייפאנג, כתב בבלוג באתר שלו: "כפי שכולנו יודעים, בכדורגל, בדיוק כמו בחיים, כשאנשים מראים לך כבוד וחיבה ועושים מה שביכולתם כדי להקל עלייך – החיים הרבה יותר מאושרים גם כשנקלעים לרגע קשה". ואם מישהו היה צריך הסבר, בניטס המשיך כשתקף את האקסית: "אני חייב לומר שבמשך השבוע שלי בסין היו לי יותר פגישות עם היו"ר, הנשיא והמנכל"ל מאשר בכל שלוש השנים שלי בניוקאסל".
מי שנראה כמועמד הבכיר לאימן את הקבוצה הוא סטיב ברוס בן ה-58 שהצטרף בפברואר לשפילד וונסדיי מהליגה השנייה, שידוע כאוהד הקבוצה אלא שבינתיים המאמן החל את ההכנות של קבוצתו לקראת העונה הבאה במחנה האימונים בפורטוגל, בעוד ניוקאסל נמצאת במצב נואש לקראת ההמראה ביום שבת למחנה האימונים בסין.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי