סנסציית ענק: קובנטרי כבשה בדקות 90+7 ו-100 ועלתה לחצי הגמר

play
שחקני קובנטרי חוגגים העפלה לחצי גמר הגביע האנגלי | רויטרס
קובנטרי כבשה פעמיים בתוספת, ניצחה 2:3 את וולבס ועלתה לחצי גמר הגביע 03:23

המדורגת 8 בצ'מפיונשיפ התארחה אצל וולבס ושמטה יתרון עקב שני שערים דרמטיים, אך הפכה בעצמה עמוק-עמוק בתוספת הזמן, ניצחה 2:3 ותשוב לוומבלי לראשונה מאז 1987

קבוצות: וולבס
(גודל טקסט)

לא סתם אומרים שאין מפעל יותר מרגש וקסום מהגביע האנגלי. היום (שבת) החלו משחקי רבע הגמר וסנסציה ענקית נרשמה כאשר קובנטרי הדיחה את וולבס עם 2:3 במשחק יוצא דופן – המדורגת 8 בצ'מפיונשיפ שמטה יתרון בדקות 84 ו-88, אבל חזרה למשחק בענק עם קאמבק הירואי בדקןת 90+7 ו-90+10 והבטיחה את הכרטיס הראשון לחצי הגמר בוומבלי לראשונה מאז עונת 1986/87, בסיומה הוכתרה למחזיקת הגביע.

אליס סימס שחקן קובנטרי חוגג שער
הגיבור של קובנטרי. אליס סימס | רויטרס

קובנטרי עלתה ליתרון ראשון ומפתיע בדקה ה-53 כאשר אליס סימס נגח מקרוב לרשת אחרי כדור חופשי ולא הייתה רחוקה מלהכפיל את יתרונה, אבל החמיצה מול סה. מן העבר השני, המגן ריאן אייט-נורי בניסיון הראשון שלו נעצר אצל הקורה, אבל בדקה ה-84 השווה אחרי טעות ענקית של הגנת האורחת והמהפך הושלם בחלוף ארבע דקות כאשר אייט-נורי בישל להוגו בואנו את ה-1:2.

נראה היה שהסיפור נגמר, אבל קובנטרי סירבה להרים ידיים ושוב היה זה סימס שנגח לרשת אחרי שתי נגיעות באוויר בתוך הרחבה. בדקה ה-90+10, שניות ספורות לפני שהמשחק היה נכנס להארכה, סימס הפעם היה על תקן המבשל לחאג'י רייט שבבעיטה מסובבת לפינה הרחוקה קבע 2:3 סנסציוני לקובנטרי.

עוד באותו נושא: וולבס, קובנטרי סיטי

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי