עוד רכש מרשים: דיוגו ז’וטה חתם בליברפול

דיוגו ז’וטה | הטוויטר הרשמי של ליברפול

אחרי צירופו של טיאגו אלקנטרה, אלופת אנגליה החתימה גם את כוכב וולבס. הפורטוגלי בן ה-23 עלה כ-43 מיליון יורו. כבש אשתקד 16 שערים בפרמיירליג. שחקן נוסף שעשוי להצטרף לאלופה הוא הלם קבאק משאלקה

קבוצות: ליברפול

אחרי שהחלה בצורה מנומנמת את חלון ההעברות עם צירופו של קוסטאס צימיקאס בלבד, ליברפול מתעוררת. אלופת אנגליה החתימה אתמול (שישי) רשמית שחקן סופר משמעותי, טיאגו אלקנטרה מבאיירן מינכן, וכעת היא השלימה רכש מרשים נוסף.

מדובר בדיוגו ז’וטה הנהדר מוולבס. שחקן הכנף, שיודע לשחק גם כחלוץ מרכזי, שחתום רשמית אחרי שעבר בדיקות רפואיות. הפורטוגלי סגר את כל תנאיו וחתם על חוזה עד לסיום עונת 2024/25, כאשר ליברפול סיכמה עם המועדון שלו על דמי העברה בסך 43 מיליון יורו.

לז’וטה בן ה-23 ארבע הופעות בנבחרת פורטוגל ושער אחד. בעונה הקודמת סיפק 16 שערים ב-48 הופעות בכל המסגרות במדי וולבס והציג יכולת מרשימה. ללא ספק מדובר בשחקן גיבוי איכותי ביותר לשלישייה הקדמית של יורגן קלופ.

יורגן קלופ
יורגן קלופ | John Powell/Liverpool FC via Getty Images

אבל המאמן לא מתכוון לעצור כאן, כי ליברפול רוצה לצרף גם בלם. אחד מהמועמדים הוא אוזן קבאק, שחקנה בן ה-20 של שאלקה, ועל פי הדיווחים, המייטי רדס כבר יצרו קשר עם המועדון שלו. קבאק הטורקי סיפק עונה מצוינת ב-2019/20 ונראה כמו אחד השחקנים המבטיחים באירופה בעמדתו. אלופת אנגליה תצטרך לשלם לפחות 25 מיליון יורו כדי להנחית אצלה גם את קבאק.

אוזן קבאק | Mario Hommes/DeFodi Images via Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי