ביובנטוס ציינו שנה להגעת רונאלדו, יחזור לאימונים בשבת

כריסטיאנו רונאלדו
כריסטיאנו רונאלדו | MARCO BERTORELLO/AFP/Getty Images

בארץ המגף חגגו שנה ל"העברת המאה בכדורגל" ותוהים האם ישחק כחלוץ או בכנף שמאל במערך המתגבש של סארי שיעביר היום אימון בכורה. באיטליה מאמינים שדה ליכט יעבור סופית עד סוף השבוע

קבוצות: יובנטוס
(גודל טקסט)
יובנטוס תתחיל היום (רביעי) מעשית את עידן  מאוריציו סארי כשתקיים את אימון הבכורה שלה  לעונת 2019/20. בתקשורת האיטלקית נכתב על "היום  הראשון בבית הספר וההסתגלות של שני הצדדים". אלופת איטליה תתאמן בסגל נרחב לחלוטין של 28  שחקנים, כוללו גונסאלו היגוואין וז'ואאו קאנסלו  שנמצאים בדרך החוצה. גם ג'יאנלואיג'י בופון שחזר לקבוצה נכלל ברשימה כמובן. אוהדי יובה שהגיעו למקום קיבלו את החלוץ בתשואות ושרו לו: "תישאר איתנו!".


בתקשורת תהו לגבי המערך המועדף על המאמן האיטלקי, ובעיקר היכן  ישחק כריסטיאנו רונאלדו, שיחזור באיחור מחופשה ויגיע ביום שבת. נראה שיובה תשחק במערך 4:3:3 והפורטוגלי יוצב  בעמדת הכנף השמאלי לפחות בעמדת המוצא. הוא לא מתלהב לשחק בעמדת חלוץ החוד, אך סארי ינסה אותו גם שם לסירוגין כדי לבדוק את שיתוף הפעולה עם שותפיו. עוד נכתב על הדילמה הגדולה של האיטלקי לגבי מרכז השדה העמוס של יובנטוס. סארי יוכל לבחור בין שלישיית קישור פיזור, מאוזנת או מסוכנת התקפית, לאחר צירופם של אדריאן ראביו וארון ראמזי שהגיעו בחינם.


מי שצפוי לחזק את הקבוצה הוא הבלם מתייס דה ליכט, קפטן אייאקס, לגביו נכתב ב"סקיי איטליה" כי ביובנטוס מאמינים שההעברה תושלם עוד השבוע ולפני שהקבוצה תמריא למחנה האימונים באסיה. נכתב כי למרות חילוקי הדעות סביב המחיר, יובה בעמדת כוח שכן השחקן נעול על הצטרפותו לביאנקונרי. עוד באותו עניין, ב"טוטו ספורט" החמיאו ליובה על פרויקט הצעירים המוצלח שלה: "הם שוב כאן כדי לרדוף אחרי הצעירים האיטלקיים הטובים ביותר".
ובחזרה לרונאלדו, הפורטוגלי משלים היום שנה במדי יובנטוס. "שנה עם כריסטיאנו רונאלדו, העברת המאה", נכתב ב"גאזטה דלה ספורט", שם ציינו במדויק את השעה בה העסקה נחתמה – בין 17:32 שעון איטליה ל-18:50, אחריה ריאל מדריד פרסמה את ההודעה באתר הרשמי שלה. "זה היה מטורף אפילו לחלום על זה לפניכן", נכתב. כשהוצג במדי הקבוצה ב-15 ביולי קיבלו את פניו 300 עיתונאים.


הפורטוגלי, כמובן, עדיין רעב. בשנה שעברה זכה באליפות איטליה (היחיד שזכה באליפויות בשלוש הליגות הגדולות) ובסופר קאפ האירופי אך נחל אכזבה בליגת האלופות למרות שהתעורר בשלב הנוק אאוט, וכבש 28 שערים בלבד (43 משחקים) – המספר הנמוך ביותר בעשור האחרון.


מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי