דניאלה דה רוסי ורומא נרגעו: אוון אנדיקה לא סבל מהתקף לב

play
בלם רומא אוון אנדיקה התמוטט על הדשא | רויטרס
צפו: מילאן חזרה מפיגור כפול בדרך ל-3:3 מלהיב מול ססואולו 02:24

הבלם נבדק בבית החולים וקיבל תוצאה מעודדת, כנראה מכה בחזה גרמה לקשיי נשימה ולהתמוטטות על הדשא. המאמן: "הכל בסדר". הקבוצות חיזקו

קבוצות: רומא
(גודל טקסט)

רגעי חרדה של ממש התרחשו הערב (ראשון) באיטליה, כאשר בלם רומא אוון אנדיקה התמוטט על המגרש בדקה ה-72 של משחק החוץ נגד אודינזה בזמן שהתוצאה הייתה 1:1. אחרי שהשחקן פונה אל בית החולים כשהוא תופס החזה, הבדיקות שנערכו לו העלו תוצאות מעודדות ונקבע בהן כי אנדיקה לא סבל מהתקף לב.

בדיווחים התברר שהפינוי הדחוף והפסקת המשחק נעשו בגלל תוצאות מדאיגות בבדיקת אק"ג שעבר הבלם באצטדיון. כל אנשי רומא הגיעו באוטובוס הקבוצתי לבית החולים, שם הורשו מנכ"ל המועדון לינה סולוקו, המאמן דניאלה דה רוסי והקפטן לורנצו פלגריני לבקר את אנדיקה בחדרו, וקיבלו את העדכון המרגיע לפיו נשללה האפשרות שהקריסה של אנדיקה קרתה בשל אירוע לבבי.

ככל הנראה, אנדיקה ספג במהלך המשחק מכה חזקה בחזהו, שגרמה בהמשך לקשיי נשימה. הוא יעביר את הלילה בבית החולים, שם יערוך בדיקת CT, וכשדה רוסי יצא משם הוא אמר בחיוך לעיתונאים בחוץ: "הכל בסדר, הכל בסדר".

שחקן רומא איבן אנדיקה
שחקן רומא איבן אנדיקה | אימג'בנק GettyImages, Gabriele Maltinti

בינתיים קיבל השחקן הודעות תמיכה ברשת החברתיות, מחשבונות רוב המועדונים בכדורגל האיטלקי בפרט והאירופי בכלל, כולל מלאציו שהיא יריבתה העירונית המושבעת של רומא, ומפרנקפורט שבמדיה שיחק אנדיקה חמש שנים לפני שעבר לבירת איטליה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי