"מקוללת", "מורשת של כמעטים": פיורנטינה ואיטליאנו חוטפים

play
הפנים אומרות הכל. שחקני פיורנטינה | GettyImages, Image Photo Agency
צפו: אולימפיאקוס זכתה בקונפרנס ליג אחרי שער בדקה ה-116 מול פיורנטינה 04:16

באיטליה קטלו את הוויולה ששוב ספגה הפסד דרמטי במשחק על תואר, המאמן בדרך החוצה אחרי שלושה הפסדים בגמרים: "זה כואב במיוחד"

קבוצות: פיורנטינה
(גודל טקסט)

פיורנטינה מתקשה לעכל את ההפסד 1:0 אמש (רביעי) לאולימפיאקוס בגמר הקונפרנס ליג, בעוד משחק על תואר בו ספגה בדקות הסיום ונכנעה. בעונה שעברה היא הפסידה בגמר לווסטהאם משער בדקה ה-90, השנה היא ספגה בדקה ה-116 של ההארכה ונותרה מאוכזבת מאוד.

בעיתונות האיטלקית קטלו את הוויולה ללא רחמים. "קבוצה מקוללת", קראה הכותרת ב"קוריירה דלו ספורט", שם ביקרו את השחקנים וגם את המאמן וינצ'נזו איטליאנו, איש מקצוע מוערך שככל הנראה יסיים את הקדנציה בפיורנטינה כעת, עם תחושת פספוס גדולה.

איטליאנו הגיע עם פיורנטינה לשלושה גמרים בסך הכל – ובכולם הפסיד. "איטליאנו עוזב את הוויולה עם מורשת של כמעטים", כתבו ב"גאזטה דלו ספורט".

"זה מתסכל וכואב במיוחד, כי הפעם היינו טובים יותר ולא הגיע לנו להפסיד", ניתח איטליאנו את המשחק. "השחקנים שלי עשו הכל, הם נלחמו והקיזו דם, הגיעו למצבים – אבל הכדור פשוט לא נכנס. נראה שפשוט אין לנו מזל בגמרים".

שחקני פיורנטינה מאוכזבים אחרי ההפסד בגמר הקונפרנס ליג
הפנים אומרות הכל. שחקני פיורנטינה | GettyImages, Image Photo Agency
מאמן פיורנטינה וינצ'נזו איטליאנו
שלושה גמרים, שלושה הפסדים. וינצ'נזו איטליאנו | אימג'בנק GettyImages, Image Photo Agency

איטליאנו לא הודה בפה מלא שהוא עוזב, אבל רמז לכך. "קורה פה משהו טוב בשנתיים האחרונות, ולסיים אותו כך יכול להיות כואב מאוד. אם מישהו אחר מניף את הגביע, כל המסע שעברנו נראה מקולקל. עכשיו יש לנו עוד משחק אחרון בליגה, ואחריו אפגש עם הנשיא ואראה מה הלאה".

עוד באותו נושא: פיורנטינה

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי