מארוטה "איבד את העשתונות", לוקאקו צפוי להחמיץ את ריאל

אנטוניו קונטה זועם | Claudio Villa - Inter/Inter via Getty Images

אחרי עוד אכזבה מצד אינטר, המנכ"ל תקף: "חובתנו להתלונן, יש חוסר שוויון". קונטה זעם על שחקניו: "שוב שולטים במשחק וכמעט מפסידים". החלוץ זקוק לנס כדי לשחק בשלישי. וגם: הקושי בן סירו והשוואה לאשתקד

קבוצות: אינטר

אוהדי אינטר יכולים להתגעגע לעונה שעברה. הקבוצה של אנטוניו קונטה אמנם נמלטה מהפסד בסן סירו ברגע האחרון כשהשוותה ל-2:2 נגד פארמה, אלא שהיא נראית פחות טוב. הנראזורי עם 11 נקודות משישה משחקים ויחס שערים 10:15. אשתקד היה לאינטר מאזן מושלם, ניצחונות יוקרתיים 0:2 בדרבי על מילאן ו-0:1 על לאציו, ויחס שערים 2:13. רגע לפני המשחק החשוב נגד ריאל מדריד בליגת האלופות באמצע השבוע, הנראזורי שוב אכזבו. איבן פרישיץ' ששיחק בעמדה קדמית בהעדרו של רומלו לוקאקו הפצוע, היה זה שמנע מבוכה.

קונטה, כהרגלו, התרגז ותקף את שחקניו לאחר המשחק: "זו לא הפעם הראשונה בה אנחנו שולטים ובכל זה כמעט הפסדנו. פארמה כבשה 100% מהמצבים שלה ואינטר לא עושה זאת מספיק. אם אתה לא כובש בכדורגל אתה לא תנצח. שוב החמצנו הרבה, שוב עשינו אותן טעויות וזה לא טוב. אנחנו זקוקים לנחישות ולדיוק, כמו היריבה שלנו. מי שמאבד כדור חייב לרדוף אחרי השחקן ולזכות בו שוב". לאינטר היו 26 איומים על השער לעומת שישה של פארמה.

ההתקפה: "יצרנו את המצבים אבל לא הבקענו, הפיניש היה חסר. אלה לא רק החלוצים אלא בכולם – שחקני הכנף, הקשרים, הבלמים. ההתקפה כוללת הרבה שחקנים. זה מאכזב כי לא יכולתי לבקש יותר מבחינת המאמץ".

איבן פרישיץ'. מנע הפסד | Claudio Villa – Inter/Inter via Getty Images

הקושי במשחקי הבית לעומת היכולת בחוץ: "זה לא משנה, אין הרבה הבדל העונה כי אין אוהדים. אז משחק בית ומשחק חוץ זה לא רלוונטי. פארמה שינתה את הטקטיקה שלה וכך גם שחטאר דונייצק. זה אומר שהיריבה מכבדת אותנו וכולן משחקות הגנתי נגד אינטר וזה מקשה עלינו". "אינטר נאבקת בסן סירו. שוב קאמבק, אבל רק ניצחון אחד", נכתב. בכל שלושת משחקיה היא נקלעה לפיגור.

בפה מארוטה המנכ"ל אמר שתפקידו של המאמן לנתח את המשחק ולכן הוא תקף את השיפוט וטען שהגיע לפרישיץ' פנדל. "חובתנו גם למחות. אנחנו לא מחפשים אליבי, אבל אין לנו דרך אחרת להשמיע את הקול שלנו. אנו מבינים שה-VAR מתערב רק עם שגיאה ברורה ולדעתי היה פנדל ברור. אם נעשה במערכת הזו שימוש חלקי בלבד זה יוצר תחושה של אי שוויון. אחרי שישה משחקים הגיע הזמן שנגיד את זה. הייתי אומר את אותם הדברים גם אם היינו מנצחים".

גם בתקשורת באיטליה תקפו את השיפוט. "Inter, not VARy good", נכתב במשחק מילים ב"גאזטה דלה ספורט". "בין טעויות רבות לכעסים – הגיע תיקו מתסכל עם פארמה", נכתב. "תיקו והרבה כעס, שופטים – השתמשו ב-VAR", נכתב ב"טוטוספורט". "פנדל לא הגיע, מארוטה מאבד עשתונות וקונטה קשוח עם קבוצתו". "פרישיץ' הציל את קונטה בתוספת הזמן", נכתב ב"קוריירה דלה ספורט".

כריסטיאן אריקסן. אינטר מתקשה | Emilio Andreoli – Inter/Inter via Getty Images

בנראזורי מחזיקים אצבעות שלוקאקו יהיה כשיר למשחק נגד ריאל בשלישי אך בכלי התקשורת טוענים כי זה יהיה נס אם החלוץ שסובל מפציעת שיריר יוכל לשחק נגד הספרדים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי