פיולי הגן על מאלדיני, דאגה ממצבו של זלאטן

סטפנו פיולי | Claudio Villa/Getty Images

לאחר ההפסד 2:1 לססואולו, הרוסונרי ספגו ביקורת: "חרקירי, הפסידו לילדים". המאמן התייחס למנהל הטכני שהבהיר כי לא ידע דבר על הסופרליג: "זה לא הסיח את דעתנו". השבדי עשוי להיעדר גם נגד לאציו. גם תיאו בספק

קבוצות: מילאן

ליגת האלופות בסכנה? מילאן של סטפנו פיולי נכנעה אתמול (רביעי) 2:1 לססואולו בסן סירו והסתבכה במאבק על ליגת האלופות. הרוסונרי במקום השני בטבלה אך אטאלנטה תוכל לעקוף אותה אם תנצח היום. זה דבר התחיל טוב כשהקאן צ'להאנולו העלה את מילאן ליתרון. מאז 2020 הוא היה מעורב ב-26 שערי ליגה: עשרה כיבושים ועוד 16 בישולים, ורק הנריך מחיטריאן מציג סטטיסטיקה מרשימה יותר מבין הקשרים ההתקפיים (מעורב ב-27 שערים). אלא שהרוסונרי ספגו פעמיים ורשמו הפסד ביתי חמישי העונה – כולם בעשרת המשחקים האחרונים.

בראש ובראשונה פיולי התייחס לסופרליג והגיב לדבריו של פאולו מאלדיני שטען שלא ידע על כך דבר: "לאף אחד לא יכול להיות ספק לגבי המוסריות של מאלדיני, יש לו ערכים גדולים ואם הוא מרגיש כך זה נכון". עוד הבהיר המאמן כי: "כל ההתעסקות בזה לא השפיעה על המשחק בכלל, אני אוהב חופש דיבור ומחשבה. זה לא הסיח את דעתנו ולמעשה שום דבר לא מסיח את דעתנו".

על המשחק: "הבחורים רצו הרבה, אנחנו לא עייפים. השער הראשון שספגנו היה מאכזב, הכדור עבר שם דרך שש רגליים. הייתה חסרה לנו איכות". כשהוא מדבר על שחקנים בכירים שחסרו היו אלה זלאטן איברהימוביץ', תיאו הרננדס ואיסמעאל בנאסר. פיולי סיפר כי החלוץ השבדי פצוע: "הייתה לו בעיה ברגל, אני מקווה שהוא יתאושש למשחק הבא אבל אני לא בטוח וכך גם לגבי האחרים".

על המשך העונה: "עלינו לשנות דיסק עכשיו, ההפסד תמיד כואב אבל עלינו להפוך אותנו לנחישות. אין לנו פחד, זו זכות אדירה שיש את הלחץ הזה, אנחנו נלחמים על מקום בליגת האלופות ורוצים להשיג את זה. העתיד שלנו תלוי במשחקים נגד היריבות הישירות שלנו. שיחקנו משחק טוב היום (אתמול) למרות שהפסדנו".

"חרקירי במילאן. המירוץ לצ'מפיונס שוב מתסבך. אחרי מחצית ראשונה טובה הקבוצה שקעה", נכתב ב"גאזטה דלה ספורט". "ילדי ססואולו היו גדולים על מילאן וניצחו אותה 1:2″, נכתב ב"קוריירה דלה ספורט". "מילאן קורסת", נכתב בפשטות ב"טוטוספורט"‘, שם הזכירו כי היכולת הטובה של הקשר הטורקי לא הספיקה לה. בכל העיתונים הגדולים באיטליה הציגו גם את הציטוט של מאלדיני שהתנצל בפני האוהדים.

אלכסיס סאלמאקרס אמר לאחר המשחק: "החמצנו את השער השני שהיה סוגר עניין. עבדנו קשה במשך 75 דקות בתקווה גדולה לנצח. בהמשך היינו עייפים וסבלנו ממזל רע. עכשיו עלינו להמשיך לעבוד קשה לקראת המשחקים הבאים שהם חשובים מאוד. אנחנו רוצים להראות שוב שאנחנו קבוצה חזקה, ננסה לעשות את זה נגד לאציו וגם נגד שאר היריבות. עלינו לשחק כמו בסיבוב הראשון".

MILAN, LOMBARDIA, ITALY – 2021/04/21: Zlatan Ibrahimovic of AC Milan seen during the Serie A 2020/21 football match between AC Milan and US Sassuolo at Giuseppe Meazza Stadium. | Fabrizio Carabelli/SOPA Images/LightRocket via Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי