רונאלדו: רצינו להראות לכולם מי זאת ריאל מדריד

כריסטיאנו רונאלדו כריסטיאנו רונאלדו | AFP
הכוכב הפורטוגלי סגר חשבון לאחר הצמד ב-1:3 על דורטמונד: "מדברים עליי כל יום בכל העולם, כל דבר שקשור לרונאלדו הוא ניוז עולמי. מופתע שאני צריך להוכיח את עצמי". בוס מאוכזב: "לא דורטמונד שאני מכיר"
מי אמר שריאל מדריד וכריסטיאנו רונאלדו במשבר? אלופת אירופה הרשימה אמש (שלישי) עם 1:3 על בורוסיה דורטמונד בזיגנאל אידונה פארק, כשהכוכב הפורטוגלי זהר מעל כולם עם צמד נפלא.

רונאלדו, שכבש צמד במשחק ה-400 במדי הבלאנקוס, ירה לכל עבר בסיום המשחק: "אף פעם לא שמעתם מהפה שלי שאני לא מרוצה בריאל. מדברים עליי כל יום בכל העולם ואם הייתי צריך לענות לכולם הייתי חי רק עבור התקשורת, אבל אני חי עבור הכדורגל. הארכת החוזה שלי? תשאלו את הנשיא פרס. פעם הידיעות האלה מתחילות בפורטוגל, פעם בגרמניה ופעם באנגליה. כל דבר שקשור לרונאלדו הוא ניוז עולמי".הניצחון על דורטמונד: "רצינו להראות לכולם מי זאת ריאל מדריד. לכבוש שם שלושה שערים ולהשיג שם ניצחון ראשון בשבעה משחקים זה לא דבר קל".


היכולת שלו בתקופה האחרונה: "אני מופתע שאני צריך להוכיח את עצמי בכל משחק מחדש. אני מאושר לשחק את המשחק ה-400 שלי ולכבוש לא יודע כמה שערים. ידעתי שאני בסדר ושאכבוש בכל הזדמנות שיש לי. אני מקצוען ואף פעם לא מתייאש. כשאני לא משחק הקבוצה גם מצליחה, כי זו קבוצה ולא חבורה של בודדים".

המאמן זינדין זידאן אמר: "אני מאושר עבור רונאלדו, כי תמיד מבקרים אותו כשהוא לא כובש. גם בליגה אנחנו משחקים ככה וביום ראשון נצטרך להוכיח זאת. זה ניצחון חשוב, כי אומנם אלה רק שלוש נקודות, אבל הן למעשה שש אם אתה מנצח באצטדיון כזה".

גארת' בייל. כשנותנים לו הוא לוקח (AFP)
גארת' בייל. כשנותנים לו הוא לוקח (AFP)

היכולת של גארת' בייל: "כשאתה נותן לו הוא יכול להיות קטלני. הפציעה שלו בסיום לא רצינית. עבורו חשוב להציג יכולת כזאת, אבל גם לכבוש. הוא יותר נועז מבעבר. לא הצבתי אותו בשמאל. הוא אמור לשחק בחוד עם רונאלדו, אבל יש במשחק תנועה".

הוולשי עצמו הוסיף: "היה חשוב שנחזיר לעצמנו את הביטחון ונחזק את המנטליות שלנו, כי אנחנו לא מובילים את הליגה הספרדית. חשוב גם לצבור נקודות ולעלות לנוקאאוט בצ'מפיונס".

זידאן ובוס. אחד מרוצה, השני מאוכזב (AFP)
זידאן ובוס. אחד מרוצה, השני מאוכזב (AFP)

סרחיו ראמוס סיכם: "רצינו לבוא ולהראות את ריאל מדריד האמיתית והראנו הרבה אישיות. הייתה לנו הזדמנות לנצח באצטדיון קשה אחרי כל כך הרבה שנים. מקווה שרונאלדו ובייל ימשיכו לכבוש". על הנגיעה ביד בתוך הרחבה: "הכדור פגע בי, לא שיחקתי איתו".

מנגד, מאמן דורטמונד פיטר בוס היה מאוכזב: "זאת לא היתה דורטמונד שאני מכיר. הגנו על השער עם 11 שחקנים ותקפנו עם 11. המשחק ההגנתי שלנו היה גרוע. הגענו אחרונים לכל מצב. לא לחצנו על הכדור. אנחנו צריכים לשחק כדורגל טוב יותר בעתיד".
 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ