"מסי נקרע בין הרצון להישאר בברצלונה לבין מעבר לסיטי"

אקוודור - ארגנטינה 3:1
הכוכב הגדול של הקטאלונים מחוזר נמרצות על ידי מנצ'סטר סיטי ולפי "הסאן" סיפר לחבריו בנבחרת ארגנטינה כי הוא מתלבט אם לא לנסות תחנה חדשה ולהתאחד עם פפ
ליונל מסי ממשיך לספק את הכותרות הראשיות השבוע. אתמול פורסמו סכומי העתק שברצלונה מוכנה לשלם לו כדי שיישאר בקבוצה וביניהם מענק חתימה של 80 מיליון יורו, אבל כל עוד הוא לא חתם על החוזה רשמית ממשיכות הידיעות על כך שמנצ'סטר סיטי תנסה להעביר אותו לשורותיה בקיץ הבא.

אם מסי לא יחתום עד ינואר על החוזה החדש בברצלונה (ולפי נשיא הקבוצה ג'וזף ברתומיאו אביו של הכוכב כבר חתם על החוזה), הוא יהיה רשאי לנהל מו"מ עם כל קבוצה אחרת ולעבור אליה בחינם. "הסאן" פרסם מסי שוקל בשיא הרצינות להחליף קבוצה ולהצטרף לפפ גווארדיולה בקיץ הקרוב.לפי העיתון מסי שיתף את חבריו בנבחרת ארגנטינה בהתלבטויות שיש לו. הוא נקרע בין הרצון להמשיך בברצלונה ולסיים בה את הקריירה לבין הצעה של הסיטיזנס לנסות פרק חדש בקריירה במועדון אחר. מסי מנהל מו"מ להארכת חוזהו באמצעות אביו חורחה עם ברצלונה, ועל אף שנמסרה הודעה רשמית על סיכום לפני מספר חודשים - הוא עדיין לא הוצג רשמית ולא חתם על החוזה החדש בברצלונה.מסי. התלבטות שקורעת אותו (AFP)

סיטי הציעה לו, כך כמובן לפי הדיווחים, סכום נמוך יותר של מענק חתימה בסך 40 מיליון ליש"ט ושכר שבועי של 500 אלף ליש"ט לשבוע, שמהווה שיא  עולמי. לפי העיתון מסי לא בטוח שברצלונה תעשה הכל כדי להיות הקבוצה החזקה באירופה אחרי שניימאר עזב ובעיה נוספת היא העצמאות של קטאלוניה.

בברצלונה דורשים ממנו לייחצן ולתמוך במאבק לעצמאות של קטאלוניה, למרות שהוא בכלל ארגנטיני. במועדון מרגישים שהוא כבר קטאלוני לכל דבר, אבל מסי לא רוצה להיכנס לכך. סרחיו אגוארו הודה שיהיה קשה מאוד לגייס את מסי בגלל שהוא כבר סמל של מועדון, אבל בסיטי מציעים לו אתגר חדש בקריירה וייתכן שהוא יתפתה.  
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ