תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

האנגה: "להוט לסיים את העונה, כך נדע כמה רחוק אנחנו יכולים להגיע"

אסטודיאנטס - ברצלונה 74:60
הסמול פורוורד של ברצלונה מקווה שהיורוליג תחודש: "עשינו עבודה טובה מאוד", אך מודה: "זה נראה קשה עד שלא יימצא חיסון". על משחק ללא קהל: "עלינו להיות מעורבים ולתת למצלמות להקליט אותנו, האוהדים ייהנו"
ביורוליג עדיין מקווים שיוכלו לחדש את עונת 2019/20 אותה הגדיר הנשיא ג'ורדי ברתומיאו כעונה הטובה איי פעם. לפני יומיים דווח כי יש ארבע ערים המועמדות לארח את המשך המשחקים. בינתיים מי שהתייחס לעניין הוא הסמול פורוורד של ברצלונה, אדם הנגה (2.01, 31), אחד מהשומרים הטובים ביותר ביורוליג, שהתראיין לאתר הרשמי של המועדון. לפני עצירת המשחקים בארסה דורגה במקום השלישי במאזן 6:22 והייתה אחת הקבוצות הבולטות ביורוליג.

בראיון לאתר הרישמי של המועדון אמר הנגה: "אני להוט לסיים את העונה הנוכחית. הייתי רוצה לראות כמה רחוק הקבוצה שלנו מסוגלת להגיע. עשינו עבודה טובה מאוד. מנגד, אני חושב שזה יהיה קשה מאוד". הנגה פירט: "נראה שחזרת המשחקים תהיה מורכבת. יש הרבה מדינות שמעורבות. אתה לא יכול לשחק בבטחה עד שיגיע חיסון".

על הפתרונות של כדורסל ללא קהל: "עלינו לפתוח את העיניים במצב הזה ולהיות מעורבים. צריך לתת למצלמות להקליט אותנו, להתמקד בנו יותר וכך האוהדים ירגישו שהם חלק מהקבוצה, גם בלי להגיע לפלאו בלאוגרנה. כמובן שהאוהדים יהיו חסרים לנו מאוד".כיצד הקורונה תשפיע על הכדורסל: "אני בטוח שהרבה דברים ישתנו. המועדונים יצטרכו לחשוב על הטווח הרחוק יותר ולא רק שנה אחר שנה. נראה שיהיו יותר צעירים שישחקו וזו תהיה ההזדמנות שלהם. הכדורסל ישתנה בגלל המצב הכלכלי".


מאמנו, סבטיסלב פסיץ' סיפר שהוא מחכה לחזרת הליגה הספרדית: "אני מקווה שנוכל לסיים את מה שעשינו עד כה. אנחנו נהיה נרגשים מאוד אם תהיה אפשרות לסיים את העונה".  המאמן ביקש מהאוהדים סבלנות דרך הרשתות החברתיות של המועדון והביע אופטימיות. בספרד, בארסה נמצאת בפסגת הטבלה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ