תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איסור על הימורים וסעיפים מחמירים הוכנסו לחוזה של וודוץ

בית"ר ירושלים - מ.ס אשדוד 1:4
בבית"ר ירושלים לא לוקחים סיכונים בעקבות המוניטין המפוקפק של החלוץ, כשעבירה על הסעיפים תוביל לשחרור חד צדדי. בקבוצה מאמינים שהרומני בן ה-24 יהווה תוספת כוח להתקפה. טיירה עשוי לעבור לאשדוד השבוע
החלוץ הרומני מיהאי וודוץ, שנחת אמש בישראל כדי להצטרף לבית"ר ירושלים, יעבור היום (רביעי) אחר הצהריים סדרת בדיקות רפואיות שלאחריהן הוא צפוי לחתום רשמית על חוזהו עד סיום העונה עם אופציה לעונה נוספת.

תנאיו הכספיים של וודוץ סוכמו עוד לפני שנחת בישראל והוא צפוי להשתכר כעשרת אלפים יורו בחודש, סכום נמוך כמעט בחצי ממשכורתו החודשית של יאקוב סילבסטר ששוחרר וחתם בבני יהודה. בבית"ר לא התעלמו מפרשיית ההימורים בה היה הרומני מעורב לכאורה במולדתו והוסיפו סעיפי משמעת מחמירים מאוד בחוזהו, כולל סעיף מפורש שאוסר על הימורים.

כזכור, על פי פרסומים ברומניה, עלו חשדות שמיהאי וודוץ ביקש מבת זוגו לשלוח טופס הימורים על משחקה של קבוצתו ויטרולול. ראשי הקבוצה הרומנית גילו את הדברים לאחר שחברתו של החלוץ החליטה לחשוף את העניין כנקמה בו בשל סכסוך ביניהם. וודוץ נזרק מוויטרולול בשל אותה פרשייה ובבית"ר החליטו שלא לקחת סיכון וכאמור, הבהירו לו שהתנהגות כזאת תוביל לביטול החוזה באופן חד סיטרי.וודוץ. בית"ר לא לוקחת סיכונים (דני מרון)

בצוות המקצועי מאמינים שוודוץ יוכל להוות תוספת כוח משמעותית לחלק ההתקפי הדי אנמי של בית"ר בשבועות האחרונים, גם לאחר הרבייעיה מול אשדוד החלשה במחזור האחרון בטדי. החלוץ הרומני הגיע כשחקן חופשי ובית"ר לא הייתה צריכה לשלם דמי העברה, מה שהוסיף למערך השיקולים בהחתמתו בשלב הזה של העונה.

מי שעשוי לעזוב בקרוב, הוא הקשר אפונסו טיירה, שהגיע בתחילת העונה מקרית שמונה, אך די איכזב ביכולתו. טיירה מבוקש במ.ס. אשדוד ויתכן שעוד השבוע, יעבור לקבוצתו של ג'קי בן זקן.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ