תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מימר סיים את דרכו בהפועל חיפה, הואצו השיחות עם סילבס

הפועל חיפה - הפועל רעננה 2:0
בעלי הפועל חיפה יואב כץ רצה תחילה שבן מרגי ידריך את הקבוצה בשלושת משחקי סיום העונה, אולם החשש מירידת ליגה הוביל למגעים מול המאמן שפוטר מקריית שמונה בסוף דצמבר
דרמה בהפועל חיפה. לאחר ההפסד המתסכל 2:0 נגד הפועל רעננה, המאמן שרון מימר שרשם משחק 11 ברציפות ללא הפסד, הגיש אתמול את התפטרותו לבעלים והבוקר הבעלים יואב כץ קיבל את בקשתו והמשיך הלאה כשהחל בהאצת המגעים מול חיים סילבס.


לספורט1 נודע שכבר במהלך הלילה החל הבעלים יואב כץ לפעול למציאת מאמן חדש ונערכו שיחות ראשוניות עם חיים סילבס, הנחשב למועמד המוביל. בשעות הבוקר, כשכץ הבין כי מימר לא ישוב, הואציו השיחות מול אקס קריית שמונה שדורש חוזה מובטח גם לעונה הבאה. אם הצדדים לא יגיעו להסדר, כץ ינסה לפנות ליובל נעים.

בסביבתו של מימר סיפרו כי הבין שיתקשה להוציא את הקבוצה מהמצב הקשה ולכן הודיע על סיום דרכו. כץ עצמו ביקש להמתין עם ההחלטה הסופית בתקווה אולי לשכנע את מימר להישאר בשלושת המשחקים שנותרו, אבל במועדון הבינו כי המאמן שהתפטר נחוש בהחלטתו וגם העדפתו של כץ להשאיר את עוזר המאמן מאיר בן מרגי כמאמן זמני עד תום העונה ככל הנראה לא תצא לפועל לאור המצב בתחתית והצורך במינוי מאמן מנוסה.


חיים סילבס. המועמד המוביל בשלב זה (דני מרון)


כץ אמר לספורט1 עוד לפני שקיבל את התפטרותו של מימר: "אומנם לא ניצחו במשך 11 משחקים אבל בחלק מהמשחקים כמו מול מכבי תל אביב או ביתר ירושלים שיחקנו טוב, ומול הפועל תל אביב אפילו כבשנו אבל פסלו לנו שער חוקי והיינו צריכים לנצח. עכשיו המצב שונה ובשני המשחקים האחרונים לא סיכנו את היריב והקבוצה נראית כבויה ונשברנו מהר מדי. ככה המצב לא יכול להימשך. נצטרך לדעת כיצד אנחנו מתמודדים עם הבעיה הזאת. מימר מתנהג כמו ג'נטלמן אמיתי וביחד נקבל החלטה". 


מעבר לכך במועדון מדברים על בעיות במשחק ההגנה כאשר הקבוצה סופגת שערים קלים מדי. כץ ניתח: "בלי ספק חסרים לנו לפחות שני שחקנים משמעותיים בהגנה כמו שון גולדברג וגבריאל תאמאש אבל זאת לא הבעיה היחידה שלנו". גם שחקנים נוספים זוכים לביקורת: "יש כאלה שחושבים שמקומם מובטח אז הם טועים בגדול".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ