תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חזיזה שוב על הפרק, עשוי לחתום במכבי חיפה בשבוע הבא

דולב חזיזה | דני מרון
הירוקים העלו הילוך בנושא הרכש ושבו לשולחן המו"מ בניסיון לצרף את קשר בני יהודה, מקורבים לעסקה טוענים שזנטי עשוי לעשות את הדרך ההפוכה כחלק מהעסקה. נטייה לוותר על טוואטחה, מנדז'ק זומן לסגל נבחרת קמרון
מכבי חיפה מעלה הילוך. בצל הלחץ מהאוהדים, הירוקים רוצים להתקדם בנושא הרכש לקראת העונה הבאה. הקבוצה תחל את אימוניה בעוד כשבוע ועד אז מקווים במועדון להציג מספר שחקנים חדשים.

מי שנמצא שוב על הפרק הוא קשר בני יהודה דולב חזיזה, שמכבי חיפה חזרה לאופציית צירופו. כפי שפרסמנו לפני שבועיים, במכבי חיפה מתכוונים להציע את עמית זנטי בו, מעוניין יוסי אבוקסיס, בתמורה לחזיזה, כאשר בבני יהודה דורשים גם סכום כספי בנוסף. עוד סיפרו מקורבים לעסקה כי גם שמו של מוחמד עוואד עלה מצד הכתומים, אבל בשלב זה נראה כי בחיפה יפסלו את העניין. אותם מקורבים גם העריכו כי הצדדים יגיעו לסיכום ובתחילת השבוע הבא יצטרף חזיזה למועדון.

בנוסף לחזיזה, המטרה הראשונה בגזרת הרכש היא החתמת בלם זר במקומו של אטיין ריינן ששוחרר לפני שבועיים. אחד השמות הבולטים הוא הבלם וינסנט סאסו עליו פרסמנו לפני כשבועיים. הצרפתי בן ה-28 ששיחק בעונה החולפת בבלננשש, מוערך מאוד על ידי צוות הסקואטינג. סאסו ערך 34 הופעות העונה ושיחק בעבר בנאנט, שפילד וונסדיי ובראגה.וינסנט סאסו נגד בנפיקה. המועמד המוביל (PATRICIA DE MELO MOREIRA/Getty Images)


בחיפה אישרו כי ישנם מועמדים נוספים וההחלטה תתקבל בימים הקרובים. עמדה נוספת שהירוקים מקווים לחזק בקרוב היא עמדת המגן השמאלי. בכרמל רצו מאוד לראות את מגן נבחרת ישראל, טאלב טוואטחה, אבל עקב הרצון של השחקן לשחק באירופה והעובדה שפרנקפורט מימשה את האופציה בחוזהו, הובילו את הירוקים לחפש אפשרויות אחרות.

במועדון טרם קיבלו החלטה לגבי איקוום אוטין. הצוות המקצועי התרשם מאוד מהמגן הניגרי שחזר מהמונדיאל עד גיל 20, אך נראה כי ההחלטה על עתידו תתקבל רק במהלך מחנה האימונים של הקבוצה, בעיקר בשל גילו הצעיר. שחקן נוסף שהקיץ ייצג את נבחרתו וטרם התקבלה החלטה לגבי הוא ג'ורג' מנדז'ק, קפטן נבחרת קמרון שזומן לסגל הסופי של נבחרתו, כל זאת בזמן שטרם ברור היכן ישחק בעונה הבאה. מנדז'ק, כזכור, נמצא בהליך משפטי נגד קבוצתו ספרטה פראג, ממנה הושאל למכבי חיפה, ובימים הקרובים יתבשר אם הוא הופך לשחקן חופשי וכך יוכל לחתום היכן שיחפוץ ללא תמורה.


נוטים לוותר על טוואטחה (מאור אלקסלסי)

בנושא אחר, אתמול נערכה פגישה בין ראשי נצרת עילית למנכ"ל המועדון, אסף בן דב בה דובר על המתווה בין שני המועדונים לעונה הבאה. לפי המתווה המסתמן, עוזר מאמן חיפה איתי מרדכי יעבוד כמאמן ראשי בנצרת עילית ויעקוב מקרוב אחר השחקנים הצעירים שיושאלו ממחלקת הנוער בכפר גלים.

בקרוב תיערך פגישה נוספת, בין נשיא מכבי חיפה יעקב שחר לבין ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט, במהלכה שיתוף הפעולה בין הצדדים צפוי להיחתם רשמית. מרדכי יהיה איש הצוות השני שעוזב את מכבי חיפה בקיץ הנוכחי, לאחר עזיבתו של ערן שאבו, מאמן הכושר שהצטרף לערן זהבי ודיא סבע בגוואנגז'ו. המועמד המוביל להחליפו הוא מאמן הכושר של בני יהודה אבנר עיני.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ