האוהדים נגד חדרה: “מביאים שכירי חרב על חשבון שחקני בית”

אוהדי הפועל חדרה
אוהדי הפועל חדרה | דני מרון

בקרב אוהדי הקבוצה זועמים על אי הכללתם של אסי גומה, ויטלי גנון ויעקב אבבה במחנה האימונים בבולגריה. קשיים בהגעתו של קוגבנייה, הבלם עלי סיסאיי צפוי להצטרף בערב

הפועל חדרה ערכה היום (שלישי) את האימון הראשון שלה במחנה האימונים בבולגריה, וכבר מחר תערוך משחק אימון נגד קבוצה מהליגה השלישית כאשר המטרה היא לבחון מספר שחקנים לקראת החתימות. כרגע הקבוצה עומדת על שלושה שחקני רכש בלבד – שגיא דרור, חגי גולדנברג ודניאל סולומון – אבל למחנה הצטרפו שמונה שחקנים שנמצאים בסטטוס נבחנים, והערב צפוי להגיע גם הבלם עלי סיסאיי שייבחן על ידי המאמן אורי גוטמן. סיסאיי שיחק בעונה האחרונה בליגה השנייה ביוון, ובחדרה מקווים כי יפתיע וירשים את הצוות המקצועי.

שחקן נוסף שנמצא ברשימות של חדרה הוא אקס מכבי נתניה דידייה קוגבנייה. האחרון היה מבוקש בחדרה כבר בינואר של העונה שעברה, כשפרדי פלומיין נמכר לבית”ר ירושלים, אבל אז הטוגולזי בחר לעבור לדילה גורי מגאורגיה. כעת מנסים שוב בחדרה להביא את השחקן, שהיה אמור להצטרף למחנה האימונים אך בשל היותו אפריקאי מתקשים בחדרה בשלב זה למצוא לו את הויזה המתאימה על מנת שיוכל להיכנס לבולגריה. בחדרה ציינו כי אם לא יוכל להופיע למחנה האימונים עם הקבוצה, מועמדותו תיבדק פעם נוספת.

בינתיים, בקרב הקהל החדרתי ישנן מחלוקות ולא מעט ביקורת כנגד ראשי המועדון. האוהדים זועמים על כך שלא מעט שחקני בית ושחקנים שהיוו שלד בשנים האחרונות לא יצאו עם הקבוצה למחנה ובמקומם נבחרו שחקנים אחרים מהליגה הלאומית שנסעו בגדר נבחנים. בין השאר טוענים האוהדים כי הבלם יעקב אבבה, הקשר ויטלי גנון והסמל אסי גומה היו צריכים לקבל הזדמנות להוכיח את עצמם במהלך המחנה. “לא יכול להיות שמביאים שכירי חרב על חשבון שחקני הבית. זה יעלה להם במנויים”, אמר אחד האוהדים.

קובגבנייה במדי מכבי נתניה. בקרוב שוב בישראל? (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי