תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מאחורי הקלעים: עזיבת בורנשטיין וצירופם של הררה ותורג'מן

בורחה הררה בורחה הררה | AFP Contributor/Gettyimages
השיחה עם האמריקאי במחנה האימונים, המשא ומתן הדיסקרטי, ההצעה שהתקבלה עוד בשלהי העונה שעברה ואופציית המגן השמאלי. הסיפור המלא מאחורי העמדה שהעסיקה את נתניה. וגם: שביעות רצון מיובל שדה
במכבי נתניה השלימו כמעט סופית את בניית הסגל לעונה הקרובה, לאחר שנפרדו אתמול (שבת) מג'ונתן בורנשטיין. בתום עונה אחת במועדון, המגן ביקש למצות הצעה שקיבל מליגת ה-MLS ובעצם בעקבות כך התאפשר סיכומו הסופי של המגן בורחה הררה, שיגיע מאלבסטה הספרדית.

בערב שבת, לפני כ-10 ימים, פנה המגן השמאלי לצוות הניהול שבדיוק הגיע למחנה שבקיילצה וסיפר על ההצעה שקיבל. בקבוצה איפשרו לבורנשטיין לעזוב, אך סיכמו על דיסקרטיות מוחלטת וכך למעשה סיכמו עם בן תורג'מן, מהלך שבאותו הרגע לא היה מובן ובהמשך כאמור גם עם הררה.

במקביל, בנתניה עוד ניסו לצרף את סאן מנחם או מתן בלטקסה, אך כשראו שהמהלך לא צלח, פעלו בכיוון האופציה הזרה, כאשר הררה היה אחד מאותם שחקנים שהוכנו מבעוד מועד על ידי האנליסטים של המועדון, שחקנים שאושרו על ידי צמד המאמנים סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה.נפרד אחרי עונה אחת בנתניה. בורנשטיין (דני מרון)


המגן הספרדי, שינחת מחר בישראל וירוויח 140 אלף דולר לעונה, התייעץ לפני הגעתו עם בלמה הספרדי לשעבר של הפועל ת"א דוד רוצ'לה, ששיתף פעולה גם עם הקפטן החדש-ישן של היהלומים, אלמוג כהן.

בנוגע לבורנשטיין, השחקן עצמו לא איכזב את הצוות המקצועי ולא הייתה כל התלבטות לגביו. בקבוצה תכננו להשאירו ואף יותר מכך, לספורט1 נודע שכבר בחודש מארס הגיעה למועדון הצעה ראשונית על המגן מליגת ה-MLS, אולם היא נדחתה. כעת, כאמור, הוחלט לאפשר למגן לחזור למולדתו.

בנתניה יצאו למחנה האימונים לפני כשבועיים עם סגל כמעט מלא למעט עמדת המגן השמאלי, זאת כלקח מהעונה הקודמת, בה נעשו שינויים בשלבים המאוחרים. בקבוצה אף רצו לצרף את חן עזרא מתוך כוונה שימריא למחנה, אך כשראו שאינו סיים את ענייניו בב"ש, המהלך ירד מהפרק.

במהלך מחנה האימונים תורגלו מספר מערכים כשבראשם מערך חדש של 4-5-1, בו מתופקדים שני קשרים אחוריים (אלמוג כהן וסתיו פיניש), כשבקבוצה הופתעו מיכולתו של יובל שדה, שתורגל גם הוא בתפקיד והראה שיש על מי לסמוך.

בעקבות כך גם צורף הבלם צליל נחמיה, שיהווה גיבוי לשני הבלמים הזרים: טים הויבך ורומן גולוברט. נחמיה, שהעפיל עם סקציה נס ציונה לליגת העל, היה במעקב לאורך כל העונה שעברה על ידי צוות האנליסטים של המועדון.

העובדה ששדה יוכל לשחק בקישור האחורי מקלה על הקבוצה לנוכח העובדה שעתידו של ניקו אולסק לוט בערפל כבר מסיום העונה שעברה ובנתניה כבר השלימו עם עזיבתו, אלא אם כן תהיינה הפתעות.


אולסק. בנתניה השלימו עם עזיבתו המסתמנת (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ