תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן סביר התאושש מפציעה, אסף צור האריך חוזה בהפועל רעננה

בן סביר | דני מרון
הקשר יהיה בסגל למשחק פתיחת העונה נגד מכבי חיפה (שבת 17:55, ספורט4), השוער יישאר בקבוצה ב-4 השנים הקרובות. ירדן כהן לא יחלים בזמן ומאור ג'ראסי יפתח במקומו. עידו לוי: "יכולים לשאוף למרכז טבלה ומעלה"
יומיים בלבד נותרו לפני פתיחת העונה של הפועל רעננה שתתארח במחזור הראשון בסמי עופר אצל מכבי חיפה בשבת (החל מ-17:55, שידור ישיר בספורט4) וההתרגשות בשיאה. המאמן מנחם קורצקי ושחקניו רוצים לפתוח את העונה עם נקודות, מכיוון שבמחזור השני תארח רעננה את בית"ר ירושלים, קבוצה נוספת שמועמדת להיאבק בצמרת.

לקראת המפגש הפועל רעננה הודיעה היום על הארכת חוזהו של השוער הצעיר אסף צור לשלוש שנים נוספות. השוער אמר: "אני שמח ונרגש להאריך את החוזה שלי בהפועל רעננה, מעריך את האמון של ההנהלה והצוות המקצועי בי, מבטיח לעבוד קשה ולעשות הכל להצלחת המועדון. אני רוצה להודות למשפחה שלי שמלווה אותי לאורך כל הדרך, ולסוכן שלי, אבי נימני".

מלבד זאת, בקבוצה ניסו להכשיר את המגן השמאלי ירדן כהן, שסוחב פציעה בקרסול מהעונה שעברה, אך נראה כי הוא ייעדר עוד כשבוע-שבועיים ומאור ג'ראסי אמור לפתוח במקומו. גם כרם ארשיד ייעדר, והוא לא צפוי לחזור לסגל בחודש הקרוב. מי שיעמדו לרשות קורצקי הם הקשר בן סביר שהתאושש מפציעה והבלם דויד מתיאוס שסיים עונש הרחקה ויפתח נגד הירוקים.


במועדון מהשרון מנסים להכניס לכושר משחק את החלוץ הקולומביאני קרלוס ריבאס, אשר משתפר באימונים ויהיה בסגל למשחק. קורצקי מתכנן לבנות את סגנון המשחק על מרכז מגרש יצירתי סביב אור דסה, שאמור לספק את הכדורים ליוג'ין אנסה וקייס גאנם בהתקפה. גאנם הוא התקווה הגדולה של הפועל רעננה העונה, ומלבד מכבי תל אביב גם מכבי חיפה מגלה בו עניין לקראת חלון ההעברות בינואר.


שואף למרכז טבלה ומעלה. עידו לוי. (דני מרון)
שואף למרכז טבלה ומעלה. עידו לוי. (דני מרון)

לקראת מכבי חיפה אמר הבלם עידו לוי: "תמיד יש התרגשות גדולה מהמחזור הראשון. אנחנו עובדים קשה במשך חודשיים במיוחד בשביל הרגע הזה ולכן יש ציפייה גדולה. למשחק מול מכבי חיפה אנחנו נערכים כמו לכל משחק. הצוות הראה לנו וידיאו של מכבי חיפה ואנחנו מודעים טוב מאוד לחוזקות שלהם, אבל גם לחסרונות שלהם שאותם נקווה לנצל ולצאת עם הנקודות". הציפיות מהעונה שבפתח: "אני מאמין שעם הסגל שלנו אנחנו יכולים לשאוף למרכז טבלה ומעלה".

מנחם קורצקי לקראת מחזור הפתיחה: "תמיד מרגש לפתוח עונה, במיוחד כשזה משחק ראשון נגד מכבי חיפה בסמי עופר. למדנו אותם, אנחנו יודעים מול מי אנחנו הולכים לשחק גם כקבוצה וגם כשחקנים אינדיבידואלים, נבוא מוכנים למשחק, אנחנו מאוד סומכים ומאמינים בשחקנים שלנו ואני מאמין שנחזור עם תוצאה טובה".

על המטרות לעונה החדשה: "אנחנו רוצים להתקדם כמועדון ולקדם שחקנים צעירים, כרגע המטרה הראשונית שלנו זה לצבור כמה שיותר נקודות בתחילת השנה, לצבור ביטחון ולהציג כדורגל יותר התקפי ויחד עם זה להביא תוצאות שאנחנו רוצים לראות בהפועל רעננה".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ