תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר ירושלים לכפר סבא: קחו את ז'אורז'יניו, נשתתף בשכר

שחקני בית"ר מנסים לשכנע אוהדים לרכוש מינוי ׁ(באדיבות דוברות המועדון)
מקורבים לעסקה אישרו: חוגג הבהיר לעולה החדשה שיהיה מוכן לממן חלק מההסכם. במועדון מעדיפים להקפיא את טיירה על פני הברזילאי, אבל מאמינים שימצאו הסדר עד יום ראשן. עדיפות לבן חיים בסגל על פני ורדסקה
בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, העביר מסר לראשי הפועל כפר סבא והבהיר כי הוא מעוניין לבצע את ההעברה של ז'אורז'יניו בהקדם ויהיה מוכן להשתתף בחלק נכבד בשכרו, כך אישרו הבוקר (שישי) מקורבים לעסקה. על מועמדותו של הברזילאי לירוקים פורסם בשבוע שעבר בספורט 1.

במועדון הבהירו כי ההחלטה לגבי הקפאת אחד הזרים תתקבל עד יום ראשון, משום שעד אז, כך מעריכים, ימצאו פתרון עבור אחד מהם. אופיר חיים אישר לאנשי בית"ר כי הוא מעוניין בשחקן, אך עדיין לא קיבל אישור לצרף זר שישי. בכפר סבא הבהירו אתמול כי יהיו מוכנים לשלם עד 300 אלף שקל תמורת הקשר, וזה יקרה בכפוף לאישור הבעלים ולהסכמה של השחקן להגיע להתרשמות.

בנוגע לאפונסו טיירה, לאחר שנרשמה התקדמות במגעים לשחרורו בשבוע שעבר, הקשר קיבל פניה מקריית שמונה שמעוניינת להחזירו. "עד תחילת השבוע נהיה חכמים יותר", אמרו בבית"ר אתמול. הקשר קיבל אישור לפתוח את האימון עם חבריו לקבוצה אתמול, אך התבקש לצאת החוצה בחלק הטקטי, מתוך רצון להפעיל עליו לחץ לעזוב עד יום ראשון. לשחקן כבר הובהר כי הוא הזר שיוקפא במידה ולא יגיע להסדר.אפונסו טיירה. יחזור לאקסית? (עדי אבישי)


דיוגו ורדסקה יגיע היום לבית וגן אך הוא עדיין לא עבר בבקרה. בבית"ר יעשו מאמץ לכלול אותו בסגל אך הוא לא אמור לפתוח בהרכב. רוני לוי, שיחסר גם את אור זהבי המורחק, מעדיף בשלב זה לכלול את טל בן חיים בסגל, אם יהיה כשיר, אחרי שקיים אימון מלא ראשון.

הרכב משוער: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אנטואן קונטה, אופיר קריאף, מקס גרצ'קין, דן איינבינדר, עלי מוחמד, גדי קינדה, פרדי פלומיין, לוי גרסיה, אנתוני וארן.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ