תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סוכנו של ירדן כהן: "חוגג שם סכום עתק. דמי המעבר סוכמו". גם מגבו מועמד

הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 1:2
מגן רעננה סיכם את תנאי החוזה (120 אלף דולר לעונה), בבית"ר ממתינים שיגיע להסדר עם אלון ("זה כבר לא תלוי בנו") כדי שיעבור. במועדון נתנו אולטימטום לסוכניו ועשויים להחתים את מגן קריית שמונה
בבית"ר ירושלים אישרו אתמול (ראשון) כי הקשר הפורטוגלי ז'סוואה, שסיכם בהפועל באר שבע, היה אמור לחתום בקבוצה בשבוע שעבר. כפי שפורסם בספורט1 בסוף השבוע, הפועל באר שבע סיכמה עם השחקן לאחר שבית"ר ירושלים הגישה לו הצעה נמוכה מדי. על פי מקורבים לעסקה, בית"ר הציעה כ-200 אלף יורו בחוזה לשנתיים, בעוד שההצעה הראשונית של באר שבע עמדה על כ-220 אלף. "השחקן עצמו דרש 300 אלף יורו ללא בונוסים, לכן בית"ר הבינה שהפערים גדולים מדי וירדה ממנו", סיפר מקורב לעסקה. גם במועדון אישרו כי "רוני ויוסי רצו אותו. ז'סוואה כמעט סגר אצלנו".

כפי שפרסמנו ביום שישי, אחרי הדיווחים על פיצוץ בעסקה המגן ירדן כהן סיכם בקבוצה וכעת ממתינים במועדון לשחרורו. חוזהו של השחקן עומד על 75 אלף דולר לעונה, בבית"ר הוא יקבל 120 אלף דולר. סוכנו אסף וקנין אישר אתמול כי "זה נכון שהיה סיכום בין המועדונים לגבי סכום ההעברה. חוגג שם סכומי עתק על העסקה הזאת. כעת אני קורא לאשר אלון להגיע לפשרה עם השחקן, שמחזיק ב-25% מהחוזה, ולתת לו ללכת". גורם במועדון אמר אתמול כי: "עשינו את שלנו, העסקה כבר לא תלויה בנו". לספורט 1 נודע כי אם עסקת כהן תיפול בגלל ההתעקשות של אלון, מי שמועמד להצטרף הוא אורי מגבו. המגן יעזוב במהלך היום את קריית שמונה והוצע על ידי סוכניו, האחים רונן וגלעד קצב ואדם קידן. יש לציין כי בבית"ר ירושלים נתנו הבוקר אולטימטום לנציגי כהן, שאם העסקה לא תיחתם תוך מספר שעות, הם ירדו מהעסקה ויחתימו שחקן אחר. גורם בבית"ר ירושלים אישר: אם כהן לא יחתום, מגבו עשוי לסגור".

אופיר קריאף, שתורגל לאורך כל השבוע בהרכב, יפתח כצפוי בקישור האחורי נגד הפועל חיפה הערב. דיוגו ורדסקה ואנתוני וארן תורגלו גם אתמול וגם הם צפויים לפתוח. רוני לוי ערך אסיפה טקטית קצרה והיום ישוחח שוב עם השחקנים לקראת המשחק.


ורדסקה. צפוי לפתוח נגד הפועל חיפה (דני מרון)
ורדסקה. צפוי לפתוח נגד הפועל חיפה (דני מרון)


הרכב משוער: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, טל בן חיים, דיוגו ורדאסקה, מקס גרצ'קין, אופיר קריאף, עלי מוחמד, גדי קינדה, לוי גרסיה, פרדי פלומיין, אנתוני וארן.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ