תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בבית"ר מאמינים: זר יגיע הערב. גורם: "עוד הפסד ויהיה זעזוע"

בית"ר ירושלים - הפועל חיפה 2:0
שעות לסגירת החלון: ממן טרם שוחרר, במועדון מנהלים מו"מ עם זרים. מסר עבר לשחקנים, לוי עשוי לשנות את סגנון המשחק. מסתמן שקינדה יוזמן לשיחה, ההנהלה לז'אורז'יניו: עזוב עד הצהריים, או שתוקפא
"עוד הפסד אחד ויהיה כאן זעזוע. השחקנים כבר יודעים וכנראה שהם יצטרכו להבין בדרך הקשה שאי אפשר להמשיך להתנהל בצורה הזאת, זה לא מוביל אותנו לשום מקום". כך אמר הלילה גורם בבית"ר ירושלים, זאת בהמשך לשיחה הקשה שניהל אתמול רוני לוי עם חניכיו, במהלכה אמר להם כי הוא לא מתכוון לקבל את חוסר המחויבות שלהם במחזורים הראשונים של העונה. כזכור, בית"ר פתחה את העונה עם נקודה בלבד ומפלס העצבים בטדי עלה לאחר ההפסד 2:0 ביום שני. במועדון ישנה ביקורת על חלק מהשחקנים, בניהם פרדי פלומיין ולוי גרסיה, בעיקר לנוכח המשמעת הטקטית הלקויה שלהם. לוי מתכוון לבצע שינויים לקראת המשחק מול קריית שמונה. ייתכן שישנה מעט את סגנון המשחק של הקבוצה.

נכון לשעות הלילה, בית"ר עדיין לא סגרה על צירופו של שחקן זר למרות רצונותיו של המאמן. בהתייעצות שנערכה אתמול בלילה הוחלט לנסות ולהחתים את אחד המועמדים עד הערב, תום החלון, גם אם התקציב יחרוג מעט מעל מה שקבע משה חוגג - 220 אלף יורו. חוגג עדכן את הצוות המקצועי כי נכון לשלב זה באר שבע עדיין לא משחררת את חנן ממן. למרות המצב הנוכחי, בבית"ר מעריכים שיחתימו שחקן עד הערב. גורמים במועדון אישרו כי במהלך השיחות שלשום, לאחר המשחק, אכן עלה השם של שיר צדק, אולם כפי שנכתב אתמול, הוחלט בשלב זה שלא לפנות לשחקן.

גדי קינדה טרם זומן לשיחת בירור, אולם ההערכה היא שיוזמן לשיחה במהלך השבוע. לוי לא אהב את ההתנהלות שלו לאחר שהוחלף ובכוונת הצוות המקצועי להעיר לו על כך. אורי מגבו, שעל מועמדותו פורסם בספורט1, הגיע אתמול לאימון הבכורה של הקבוצה. בבית"ר היה מי שאמר ש"רוני לוי רצה להביא מגן בכיר, אבל אחרי הסיכום עם ירדן כהן, אשר אלון לקח צעד אחורה. הוא נפגש עם חוגג והכל היה מסוכם. כעת, נפנה את התקציב שנחסך כדי לנסות ולהחתים שחקן עד הערב", אמר אותו גורם.גדי קינדה. בקרוב יזומן לבירור (דני מרון)

במועדון הודיעו לז'אורז'יניו כי אם לא ימצא קבוצה עד שעות הצהריים, כרטיס השחקן שלו יוקפא. במועדון גם קראו לשחקן להגיע להסדר - פיצוי תמורת עזיבה. הסיבה: בבית"ר רוצים להחתים בכל מקרה זר שישי. אם יהיה מדובר בשחקן חופשי, הסבירו במועדון, הוא יוכל לחתום גם לאחר סגירת החלון.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ