תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ביקורת חריפה בבית"ר: "לוי לקח סיכון. שחקנים חשבו שהם בשכונה"

בית"ר - מכבי פ"ת 1:1 (5:3 בפנדלים)
הלם בבירה. לאחר ההדחה, שחקנים הגיבו בבוטות: "גרסיה שיחק כאילו הוא עדיין פצוע, מוחמד עשה שטויות. אם לא ניצן, לא היינו מגיעים לפנדלים". המאמן ספג קללות: "האחריות עליי"
שני שחקני הרכב החליט רוני לוי לספסל אתמול (חמישי) כדי להעניק להם מנוחה אחרי תקופה של עומס: אלירן עטר, שנכנס להרכב אחרי תקופה ארוכה שבה לא שיחק, ומקס גרצ'קין - שהשער של אורי מגבו במחזור האחרון סייע לו לקבל מקום בהרכב.

עטר, כמו עידן ורד אומרים שחקנים בבית"ר - לא היה חשוב רק בגלל התרומה המקצועית שלו. הוא משרה המון ביטחון על השחקנים. הכניסה שלו אתמול עם עידן ורד הובילה לבישול של האחרון, מה שלא עזר לקבוצה להעפיל לחצי הגמר, אבל בבית"ר היה מי שאמר שאולי בשלב כזה היה אפשר וצריך לסכן אותם. "בדיעבד, לא היה כדאי לקחת סיכון והיה צריך לפתוח איתם", ביקר אחד משחקני בית"ר בסיום. "רוב הקבוצה הייתה חלשה היום. זה היה יום שחור".

מחוץ לחדר ההלבשה המתינו עשרות אוהדים וקיללו את השחקנים והמאמן. "השמות של אלה שמקללים קבועים. אלה שהכי קל לקלל. אבל תפקידנו לא לבקר אותם, אלא להתעסק באיך להשתפר, נראינו רע הערב", אמר שחקן בסיום."היה צריך לפתוח עם עטר". לוי סופג (דני מרון)


"יש כאן כמה שחקנים ששיחקו כאילו הם בשכונה", היה אחד השחקנים בוטה יותר. "אם לא איתמר ניצן, אנחנו עפים לפני ההארכה והפנדלים". ביקורת חריפה יותר הועברה על הזרים, בראשם עלי מוחמד וליוואי גרסיה. "הוא שיחק כאילו הוא עדיין פצוע, בכל מקרה ראו שהוא לא מסוגל לגמור 90 דקות", נאמר על האחרון. "גם עלי עשה הרבה שטויות".

שי קונסטנטין, שהחמיץ את הפנדל, החמיץ גם בתוספת הזמן מול הפועל כפר סבא ונראה כי במועדון יפסיקו לבנות עליו כאחד משני הבועטים הראשונים, זאת למרות שהיה נחשב לבועט טוב כששיחק בבני יהודה. אתמול, מנהל הקבוצה אושרי דודאי וחברו שלום אדרי ניגשו לנחם אותו אחרי שמירר בבכי בירידה לחדר ההלבשה. גם אופיר קריאף הזיל דמעה וליוואי גרסיה נראה שבור בסיום.


קונסטנטין. לא בטוח שהוא ימשיך לבעוט (דני מרון)

בחזרה ללוי. המאמן ידע עוד לפני משחק שהמחזור הבא יידחה ובכל זאת לא שינה את ההחלטה להעניק מנוחה לבכירים. הוא האמין שגם בלי עטר ו-ורד, שלטענתו לא היו כשירים לפתוח, הוא יעבור שלב. "תחילת המשחק החזירה אותנו לרגעים הפחות טובים העונה. עוד לפני החלון אמרנו שהחזרה של עידן ושל עטר, בתוספת ממן, היא השינוי העיקרי. ראית כמה קשה לקבוצה במחצית הראשונה, בקושי בעטנו לשער".

בנוסף אמר רוני לוי הלילה: "האחריות מוטלת תמיד על המאמן. לטוב ולרע". בסיום החלו מספר אוהדים ביציע לקלל את יוסי בניון, אבל המנהל המקצועי עזב את המקום מיד כשהעימות התפתח, לאחר שאוהדי בית"ר ששהו במקום החלו לגדף את אותו אוהד. בבית"ר הדגישו כי "מעבר לעימות מילולי קצר, שהסתיים מיד, לא קרה כלום".

לאחרונה פרסמנו שבית"ר ירושלים החלה לעקוב אחר קשר מכבי פתח תקוה ליאל עבדה, שגם אתמול, בדקות המעטות ששיחק, הוכיח כמה פוטנציאל טמון בו. פניה של בית"ר כבר נעשתה לאבי לוזון בינואר אך זה סירב לשחררו. בפתח תקוה הדגישו שישוחרר רק תמורת סכומי עתק ונראה שלא יסכימו למכור יותר מחצי כרטיס. אם חוגג ירצה להיכנס לתמונה בקיץ הוא יצטרך להגדיל את התקציב. אתמול, הקהל של בית"ר קרא בשמו של אופיר קריאף שהכשיל אותו וספג אדום, בטענה שהקריב את עצמו למען הקבוצה. קריאף בכה בסיום וזכה לתמיכה של אוהדים שהמתינו בחוץ.


עבדה. הופעה מרשימה מול הקבוצה שעוקבת אחריו (דני מרון)

כזכור, למרות ההדחה אתמול ולאחריה, בית"ר הודיעה לסוכניו של איתמר ניצן כי בכוונתם לממש את האופציה עליו. ניצן עצמו חתום עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת. לאחר ההודעה, בבית"ר יישבו עם השחקן במטרה לנסות ולהגיע להבנות לשנה נוספת, בסכומים דומים אותם הוא אמור להרוויח בעונה הבאה. "החלטנו שהוא ימשיך כאן בעונה הבאה ללא קשר למשחק אתמול. הוא פשוט שוער נהדר. כעת נוכל לשבת איתו, בלי לחץ מיותר, לגבי ההמשך", אמר גורם בבירה הלילה.

בתוך כך, בבית"ר ירושלים נערכים לעניין חלוקת היציעים בטדי באמצעות תכנית מיוחדת. מכיוון שהמשחק מול הפועל באר שבע במסגרת מחזור פתיחת הפלייאוף העליון ייערך רק ביום ראשון הבא, יחלו במועדון בהכנת התכנית החל מיום ראשון הקרוב.


ניצן. השאיר את בית"ר בחיים במשך 120 דקות (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ