קינדה זכה למחמאות: “כדורגלן מצוין, עוד יעזור לנו המון בעתיד”

play גדי קינדה
גדי קינדה | Rich Lam/Getty Images
גדי קינדה בישל וכבש, אך קנזס ספגה עמוק בתוספת הזמן 02:01

קשר קנזס סיטי בישל וכבש, אך לצערו הקבוצה ספגה עמוק בתוספת הזמן ב-2:2 נגד שיקגו. החלוץ אריק הורטאדו הוסיף: "המסירה שלו הייתה מצוינת, ממש כדור נהדר"

שניות ספורות לפני שריקת הסיום, אחרי שגדי קינדה בישל וכבש, קנזס סיטי ספגה את שער השוויון ונפרדה ב-2:2 בלבד נגד שיקגו פייר. הישראלי, שהחל את דרכו בארצות הברית בסערה, כבר סופר חמישה שערים ובישול -13 הופעות MLS, לצד בישול נוסף בחמישה משחקים בטורניר החזרה של ה-MLS מהקורונה.

אמש (שבת) אקס בית”ר ירושלים סיפק בישול נפלא וגם כבש כמעט מקו השער בנגיחה וזכה לשבחים ממאמנו, פיטר ורמס: “כששחקן מבקיע, זה תמיד טוב. גדי הוא שחקן כדורגל מצוין, שעוזר לנו המון ועושה עבודה טובה. אני מאמין שהוא היה מאוד חשוב היום בדרך שבה הוא שיחק והוא גם יעזור לנו מאוד בעתיד”.

ורמס סירב להתייחס לקינדה באופן ישיר יותר מדי, אך אמר בנוסף: “אני חושב שהיה לנו משחק מצוין ושכולם שיחקו טוב. הייתה לנו תוכנית משחק ששיחקנו לפיה וגדי וכל שאר השחקנים בהחלט היו מחויבים, נלחמו ושיחקו היטב. זה מה שבתור מאמן אתה רוצה לראות, את הקבוצה שלך נלחמת – ואני מאוד מרוצה מהשחקנים”.

גם החלוץ אריק הורטאדו, לו בישל קינדה כאמור, מרוצה משיתוף הפעולה עם הישראלי: “גדי קיבל את הכדור, אני עשיתי תנועה והוא הכניס לי כדור עומק מצוין, ממש כדור נהדר. הכל קרה ממש מהר”.

גדי קינדה
קינדה. השתלב נהדר בקנזס | Jonathan Daniel/Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי