מאור ויעקב בוזגלו הפרידו כוחות: “הסיטואציה מחייבת מסלול חדש”

יעקב בוזגלו
יעקב בוזגלו | דני מרון

לראשונה בקריירה העשירה שלו, הקשר עזב את אביו ששימש כסוכנו: "עדיף מאוחר מאשר אף פעם. אני לא מדבר בשמו אבל מניח שהוא כבר עייף מהמרדפים. לעד אהיה אסיר תודה"

נפל דבר בבית משפחת בוזגלו בפרט ובכדורגל הישראלי בכלל. מאור ויעקב בוזגלו הפרידו היום (ראשון) כוחות באופן רשמי והקשר, שחוזהו בהפועל תל אביב בוטל, יחבור לסוכן חדש לראשונה בקריירה הארוכה והעשירה שלו. לספורט1 נודע כי מדובר בהחלטה משותפת, שנולדה מתוך הבנה שמדובר בצעד הנכון ביותר עבור שני הצדדים.

שמו של הסוכן החדש טרם פורסם ובוזגלו מתלבט בין שני שמות מאוד מוכרים. לאחרונה, אגב, הפסיק יעקב לייצג גם את אלמוג בוזגלו, שהצטרף לסוכנות השחקנים של גלעד קצב והספיק לחתום על חוזה חדש בהפועל חיפה. האם אחיו הגדול יצטרף גם הוא לסוכנות של קצב? ימים יגידו.

מאור בוזגלו כתב: “הגיע הזמן אומרת אימי והפעם גם אבא שלי אומר. עדיף מאוחר מאשר אף פעם… יעקב בוזגלו מהיום כבר לא הסוכן שלי. לא פשוט ואפילו מורכב אבל הסיטואציה מחייבת מסלול מחדש. אני כבר משער מה יהיו הטוקבקים ואין לי עם זה שום בעיה, זכותכם המלאה. אני לא מדבר בשם אבא שלי אבל אני מניח שהוא כבר עייף מהמרדפים ומהרדיפה. ובישורת האחרונה של הקריירה שלי אני רוצה לייצר סביבה קצת אחרת ומאתגרת. אבא שלי הוא עולם ומלואו עבורי ואני מודה לו על כל צעד וכל פסע בקריירה המיוחדת והעשירה שלי. לעד אהיה אסיר תודה. תמיד אתייעץ, אשמע ואקשיב ואני משחרר אותו מהעול הכבד הזה. המטרה כרגע ברורה, לחזור לדשא ולכושר מלא אוטוטו, וסוכן? מבטיח לעדכן בקרוב”.

View this post on Instagram

"הגיע הזמן אומרת אימי" והפעם גם אבא שלי אומר. עדיף מאוחר מאשר אף פעם… יעקב בוזגלו מהיום כבר לא הסוכן שלי. לא פשוט ואפילו מורכב אבל הסיטואציה מחייבת מסלול מחדש. אני כבר משער מה יהיו הטוקבקים ואין לי עם זה שום בעיה, זכותכם המלאה. אני לא מדבר בשם אבא שלי אבל אני מניח שהוא כבר עייף מהמרדפים ומהרדיפה. ובישורת האחרונה של הקריירה שלי אני רוצה לייצר סביבה קצת אחרת ומאתגרת. אבא שלי הוא עולם ומלואו עבורי ואני מודה לו על כל צעד וכל פסע בקריירה המיוחדת והעשירה שלי. לעד אהיה אסיר תודה. תמיד אתייעץ, אשמע ואקשיב ואני משחרר אותו מהעול הכבד הזה. המטרה כרגע ברורה, לחזור לדשא ולכושר מלא אוטוטו וסוכן? מבטיח לעדכן בקרוב .

A post shared by מאור בוזגלו-Maor Buzaglo (@buzaglomaor_11_official) on

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי