קונטה המריא לצרפת. עשוי לסיים את דרכו בבית"ר

play
אנטואן קונטה | דני מרון
המופע של עטר: החלוץ כבש שלושער, בית"ר הביסה 0:4 את חדרה 03:08

המגן לא נכח באימון וטס למולדתו לקראת משפטו, סוכנו מחפש לו קבוצה אחרת. לאור המתיחות עם הוועדה לאישור זכויות, לספורט1 נודע: נערכה שיחה כדי ליישר את ההדורים. דראפיץ' רצה את עזרא, שבשלב זה אינו משוחרר

קבוצות: בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים חידשה היום (ראשון) את אימוניה ומי שנעדר ממנו היה המגן אנטואן קונטה. המגן הצרפתי טס לקראת משפטו שייפתח בצרפת בתאריך ה-26 בינואר. על פי גורמים בבית"ר, הקבוצה לא תעמוד בדרכו והוא עשוי שלא לשוב בחודש הבא, לאחר סיום משפטו. נשקלת אפשרות להתחזק בזר נוסף. עוד נודע, כי סוכנו כבר מחפש לו קבוצה בצרפת כדי להביא לפרידה.

במועדון, אגב, מרוצים מההשתלבות של הצרפתי מבחינה מקצועית, אבל לא כולם שלמים עם ההתנהלות שלו. שי קונסטנטין שרצה לעזוב את בית"ר חזר לעניינים ולא מן הנמנע שימשיך לקבל קרדיט ויישאר.

בשורה מגיעה גם מכיוון מתאוסיניו. הקשר הברזילאי יגיע כנראה בשבוע הבא לישראל, ייכנס לבידוד של מספר ימים ואז יחזור לאימונים. לאחר החזרה, יוחלט האם השחקן יושאל או יישאר בסגל. לאור העובדה שעומר אצילי עומד לחתום במכבי חיפה, במועדון ממתינים ששחקן כנף אחר יגיע ואז ידונו בשחרור שחקנים אחרים, כמו שלום אדרי. לספורט1 נודע כי בימים האחרונים בדק סלובודן דראפיץ’ את האפשרות להתחזק בקשר מכבי נתניה חן עזרא, אך בשלב זה השחקן לא משוחרר מקבוצתו. כפי שפרסמנו, שמם של מתן חוזז ומתן בלטקסה עלו לאחרונה. האחרון מועמד להחליף את אורן ביטון, במקרה שזה יעזוב.

עזרא. עוד פרק אצל הקבוצה מהבירה? | ברני ארדוב

בנושא אחר: היום נערכה שיחה בין ראשי בית"ר ירושלים לבין ההתאחדות לכדורגל, זאת בעקבות היחסים העכורים שנוצרו בימים האחרונים. המטרה היא לנסות וליצור שיח פורה יותר, לאחר שגורמים משני הצדדים העבירו ביקורת בימים האחרונים. בוועדה ביקרו את העיכוב בהעברת המסמכים של חמד בן ח’ליפה ובבית"ר את התנהלות הוועדה, שלטענתם מקשיחה את התנאים להצטרפותו.

במקביל, כפי שפורסם הבוקר, החלה החקירה בהתאחדות בעניינו של משה חוגג, שאף שוחח עם היועץ המשפטי עמית פינס. כמו כן, הוועדה לאישור זכויות שוקלת להעסיק מחדש את חברת החקירות.

חוגג. שיחה עם ההתאחדות כדי להרגיע את המתיחות | בית"ר ירושלים

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי