אבו יונס התנצל בפני אביטן, שעלול לסיים את דרכו אם יפסיד

ניסו אביטן | מאור אלקסלסי

אחרי שיו"ר סכנין התעמת עם המאמן לעיני השחקנים בתום ההפסד לכפ"ס, הוא הגיע לאימון המסכם לפני אשדוד בשבת (18:30, ספורט3) וחזר בו: "אני לוקח ללב". כיאל וגנאים צפויים לחזור להרכב, שלאעטה ייעדר

קבוצות: בני סכנין

ימים לא פשוטים עברו על בני סכנין לאחר ההפסד הביתי מול הפועל כפר סבא, שפתח חזית בין היו"ר מוחמד אבו יונס לבין ניסו אביטן. כזכור אבו יונס האשים את המאמן בהפסד, ואביטן מצדו כעס על הצעקות כלפיו מול השחקנים. בין השאר דובר כי המאמן יסיים את תפקידו, אך אתמול הוא המשיך בעבודתו ובשלב זה נראה כי יקבל את ההזדמנות במשחק הקרוב בחוץ מול מ.ס אשדוד מחר (שבת, 18:30, שידור ישיר בספורט3). הפסד עלול להוביל לסיום דרכו.

אבו יונס הגיע היום לאימון המסכם של הקבוצה לפני אשדוד והתנצל בפני אביטן. מעבר לכך, היו"ר שוחח עם השחקנים: "כל הפסד אני לוקח ללב וזה מה שקרה לי. הקבוצה הזאת מאוד חשובה לי וביחד נצא מהמצב הזה". חלק מהשחקנים ביקרו את אבו יונס: "טוב שהגיע ועשה קצת שקט ,אבל נכון היה שזה היה קורה יום אחרי המשחק מול כפר סבא".

שיחת פיוס בין אבו יונס לאביטן |

אגב גם אתמול הגיעו עשרות אוהדים לאימון וקיללו את אביטן וחלק מהשחקנים. "אנחנו מבינים את הכעס של השחקנים. ניצחון באשדוד והרוחות יירגעו", אמרו בסכנין לקראת ההתמודדות מול הקבוצה הלוהטת של רן בן שמעון, אשר תגיע אחרי ניצחונות מרשימים על מכבי חיפה והפועל באר שבע.

מוחמד אבו יונס
מוחמד אבו יונס | מאור אלקסלסי

מבחינה מקצועית, אביטן יקבל בחזרה לסגל מספר שחקני מפתח, כמו צמד הקשרים איהאב גנאים ובירם כיאל, שלא שיחקו מול כפר סבא בגלל צהובים. גם איהאב שאמי עשוי לחזור לאחר פציעה, אבל מסתמן כי ימתין להזדמנות שלו מהספסל. מופלח שלעאטה ייעדר בגלל צהובים. המאמן מתלבט האם לעלות עם שלישיית בלמים או קישור מעובה.

בנושא אחר, סכנין אומנם השיגה להעביר לשורותיה את הבלם האוסטרי לוקאס ספנדלהופר ואת הקשר איסמעיל ריאן אך השניים עדיין בבידוד. כמו כן, בימים האחרונים עוד נעשו מאמצים לצרף מגן שמאלי, אך אי הצלחה עם מקס גרצ'קין שחתם בהפועל חדרה והמחלוקת בין אביטן להנהלה עיכבו את ההחלטה.

במועדון גם ניסו להפתיע ולצרף שחקן התקפה, כאשר התבצעו גיששו אצל מאור בוזגלו, אך הדבר לא התקדם לכדי למשא ומתן. מי שבינתיים ‘הרוויח' מהסיטואציה הוא הוא איקוום אוטין. כזכור בסכנין רצו להשאיל את המגן להפועל רעננה, אבל קבוצת האם שלו, מכבי חיפה, שללה זאת, ועל כן הוא נשאר. בתחילה עוד חשבו בסכנין להקפיא את השחקן, אך הוחלט בסופו של דבר להשאירו כשחקן סגל עד לסיום העונה.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל, מוחמד עותמאן, חסן חילו, חגי גולדנברג, מארון גנטוס, יזן נסאר, איהאב גנאים, בירם כיאל, עטאא ג'אבר (מוטי ברשצקי), נייג'ל האסלביינק ואוסאמה חלאילה.

בירם כיאל | מאור אלקסלסי
איקוום אוטין | מאור אלקסלסי

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי