אוהד מכבי חיפה הניף את קבהא, בכרמל הבהירו: "זה ברגליים שלנו"

שחקני מכבי חיפה חוגגים |

בכרמל שמחו מאוד לאחר ה-1:1 של האלופה בטרנר, אך מיהרו לצנן: "אם לא נעשה את העבודה שלנו בבלומפילד, התיקו שלהם בב"ש לא יהיה שווה כלום". קשר הדרומיים זכה לתמיכה ברשתות החברתיות ואף קיבל בלונים ירוקים

קבוצות: מכבי חיפה

במכבי חיפה הצהירו לא אחת כי הם לא מתעסקים במכבי תל אביב, אך במועדון התקשו להסתיר את השמחה לאחר שהאלופה סיימה אתמול (שני) רק ב-1:1 בחוץ מול הפועל באר שבע. המשמעות: הפער בין הקבוצות עומד כעת על ארבע נקודות לטובת הירוקים, שיגיעו ל"משחק העונה" בבלומפילד ביום ראשון כשהפסד יותיר אותם בפסגה ואילו תיקו או ניצחון יסגרו את הסיפור כמעט באופן סופי.

"אם לא נעשה את העבודה שלנו בבלומפילד, אז התיקו שלהם בטרנר לא יהיה שווה כלום", אמרו הבוקר בחיפה והבהירו: "הכל נמצא ברגליים שלנו, זה ברור, מרוץ האליפות תלוי אך ורק בנו". קשר הפועל ב"ש מרואן קבהא, שכבש את שער השוויון נגד מכבי ת"א, זכה לברכות ברשתות החברתיות מהאוהדים הירוקים, כאשר אחד מהם גם הגיע עד אליו עם בלונים אדומים וירוקים, הניף אותו על כתפיו והוסיף שיר עידוד לשחקן.

צפו באוהד מכבי חיפה שבירך את קבהא

מבחינה מקצועית, ברק בכר יחליט לקראת סוף השבוע לגבי ההרכב והמערך. כרגע, המאמן מתלבט בין רמי גרשון לצ'רון שרי, כשנראה שאחד מהם יחליף את חוסה רודריגס המוצהב. לגבי ניקיטה רוקאביצה, החלוץ ציין כי הכאבים בגיד אכילס פחתו וקיימת אפשרות שהוא יחזור ל-11 כבר מול מכבי תל אביב, אך גם גודסוויי נמצא בתמונה. במועדון מרוצים מהגנאי, שהבקיע חמישה שערי ליגה וצפוי להישאר בעונה הבאה.

במקביל, במכבי חיפה ממתינים בדריכות לאישור הממשלה בנוגע להגדלת כמות הצופים בבלומפילד. אתמול הודיעו הירוקים לאוהדי הקבוצה כי נכון לרגע זה ניתן להכניס רק כ-900 מהם, כאשר בשלב זה מנויי החוץ יזכו לעדיפות, אולם הצפי הוא שבלומפילד יהיה מלא וכמות הכרטיסים שיוקצו תגדל משמעותית.

אוהדי מכבי חיפה | אודי ציטיאט

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי