פרסום ראשון: ההתאחדות גיששה אצל אבוקסיס ורוני לוי

רוני לוי | בית"ר ירושלים, האתר הרשמי

לאחר שהרצוג הודיע על עזיבת נבחרת ישראל בראיון באוסטריה, גורם בהתאחדות אישר כי התקיימה שיחה עם מאמן בית"ר ירושלים והוסיף: "נערכה שיחה עם אלונה והובהר שיוסי מועמד"

מאמן חדש יוכרז בקרוב? אחרי שאנדי הרצוג הודיע על עזיבת נבחרת ישראל בראיון שערך הערב (רביעי) בתקשורת האוסטרית, לספורט1 נודע כי בהתאחדות לכדורגל כבר עובדים במלוא המרץ על מציאת מחליף.

גורמים בהתאחדות פנו בתחילת השבוע לרוני לוי עצמו ולגורמים בהפועל באר שבע בנוגע ליוסי אבוקסיס. גורם בהתאחדות אישר את קיום השיחה עם מאמן בית”ר ירושלים. מקורב להתאחדות סיפר: “השיחות בנוגע לאבוקסיס נערכו עם אלונה ברקת. הובהר לה שהוא אחד המועמדים”.

במקביל, בהתאחדות אישרו כי בהנחה שברק בכר יסגור במכבי חיפה, ניר קלינגר הוא המועמד השלישי לתפקיד. גם אברם גרנט ואייל ברקוביץ’ הוזכרו לאחרונה ברשימת המועמדים.

יו״ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, אמר לאחר עזיבת הרצוג: “אני מודה לאנדי הרצוג על התקופה המיוחדת כמאמן הלאומי. היה לנו לעונג לעבוד עם הרצוג, ליהנות מכישוריו המקצועיים ומתכונות האופי הנדירות שלו. כל מי שעבד עמו בהתאחדות ובנבחרת, ודאי הצוות המקצועי והשחקנים, זכו לשתף פעולה עם מקצוען אמיתי, מנהיג, ג׳נטלמן ואיש כדורגל מהשורה הראשונה. אני מאחל לו הצלחה בהמשך ומשוכנע כי יזכה לה. הוא לבטח יחזיק אצבעות לנבחרת ישראל בחצי גמר פלייאוף היורו אליו הביא אותנו”.

הרצוג עצמו נפרד: “וירוס הקורונה יצר מציאות חדשה וחוסר ודאות והרגשתי שנכון לי בעת הזאת לצאת לאתגר חדש. נהניתי מהתקופה בישראל, מהעבודה עם ההתאחדות, עם הצוות שלי, המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר, השחקנים ובעיקר מהיחס החם של האוהדים. אשאר אוהד של הנבחרת ואקווה שתצליח”.

יוסי אבוקסיס
אחד משני המועמדים המובילים. יוסי אבוקסיס | מאור אלקסלסי

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי