תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: ברצלונה מתכוונת להציע לליאו מסי "חוזה לכל החיים"

ליאו מסי | AFP
במועדון שקטים ובטוחים שהקפטן שהוכיח את מחויבותו ונאמנותו אינספור פעמים - לא יממש את סעיף היציאה אך רוצים שחוזהו יוארך ללא תאריך תפוגה. הערכות הן שירצה להישאר לפחות עד 2022, לפני המונדיאל בקטאר
בברצלונה אמנם רגועים לגבי עתידו של ליאו מסי והפרסום ב"אל פאיס" לפיו יש לו סעיף יציאה בכל עונה, מה שהתברר כנכון, לא גרם לפאניקה במועדון. ג'רארד פיקה שנשאל על העניין אמר אתמול ל-"El Larguero" -  "זה אותו סעיף כמו שהיה לאנדרס אינייסטה או לצ'אבי" אך בכל זאת בקבוצה היו רוצים לסגור את העניין. מסי מחזיק בחוזה עד 2021 ולפי הדיווחים ב"אל מונדו דפורטיבו" יקבל בקרוב הצעה לחוזה לכל החיים.

"מסי - לתמיד", נכתב בשער העיתון. חוזה לכל החיים, בלי תאריך סיום. לפי חוזה כזה, הסעיף מתחדש אוטומטית בכל שנה בהתאם למספר הופעות וכן לפי בקשת השחקן. בקבוצה משוכנעים שיישאר לפחות עד גמר חוזהו כשתאריך היעד האמיתי הוא שנת 2022. בברצלונה בטוחים שיירצה להישאר ברמה הגבוהה ביותר לפחות עד המונדיאל בקטאר  בתקווה להוליך את ארגנטינה להישג משמעותי - הדבר היחיד שחסר לו בקריירה, ורק לאחר מכן אולי יחליט על הרפתקאה אחרונה במולדתו במדי הקבוצה בה גדל ניואל'ס אולד בויס או אולי בליגת ה-MLS האמריקאית.

בדיווח נכתב שוב שהיחסים בין חורחה אביו של מסי לבין ג'וזף ברתומיאו הם מעולים והשחקן הוכיח את מחויבותו ונאמנותו למועדון כבר אינספור פעמים. בינתיים, השחקן הקדיש פוסט ברשתות החברתיות לסמואל אטו שהודיע אתמול (שבת) על פרישה מכדורגל. מסי העלה תמונה של שניהם יחד מעונת הטרבל וכתב: "זהו, החלטת להפסיק, סמו? חשבתי שתשחק לפחות עד גיל 40. מאחל לך את כל ההצלחה במה שתעשה מעכשיו, גאון".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ