תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אביו של ניימאר: "המו"מ עם ברצלונה עדיין לא נגמר"

ניימאר | ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/Getty Images
אביו, שמשמש גם כסוכנו, מקווה שהוא ישוב לספרד: "הוא היה מאושר בבארסה, ברזילאים רוצים להיות איפה שהם שמחים". בורדס: "הוא לא הסתגל לפריז, רצה לחזור"
לאחר מו"מ ארוך שהסתיים ללא מוצא, ברצלונה עדיין לא אמרה נואש לגבי צירופו של ניימאר בעתיד. זמן קצר לאחר תום חלון העברות אביו של ניימאר דיבר באירוע בסקוטלנד וטען שהוא מקווה לראות את בנו חוזר לקטאלוניה: "המו"מ עם המועדונים עדיין לא הסתיים, ברזילאי רק רוצה להיות איפה שהוא שמח והוא שמח מאוד בברצלונה. לא היה לו סעיף שחרור, זה מקשה מאוד".

בנוסף לכך, חבר ההנהלה של המועדון הקטאלוני חאבייר בורדס הרחיב מעט בנושא בכלי התקשורת בקולומביה ולא פסל אפשרות כי יגיע כבר בינואר. בורדס אמר: "הוא רצה לבוא, אני נעשה מה שאנחנו יכולים לעשות כדי להשיב אותו. העסקה חייבת להיות הגיוניות מבחינה כלכלית כדי שזה ייקרה".

בנוסף דיבר על אפשרות לצרף את הברזילאי בחודש ינואר: "נראה מה יהיה, דברים משתנים בכדורגל, אבל ניימאר הוא ניימאר. המקרה שלו יוצא דופן, הוא שחקן מיוחד שרוצה להגיע לבארסה, הוא לא הסתגל לפריז, הוא טעה כשהוא נסע לשם, הוא אמר את זה בעצמו".


לאחר מכן התייחס גם לשמועות שליאו מסי יעזוב את ברצלונה ל-MLS ודחה אותן בכל תוקף: "לא רואה אותו במועדון אחר. הוא 'לא יילך על הכסף', מסי זה ברצלונה וברצלונה זה מסי".ניימאר. יגיע לברצלונה כבר בחודש ינואר? (Lintao Zhang/Getty Images)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ