תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי: "בכנות, אני לא יודע אם ברצלונה עשתה הכל כדי לצרף את ניימאר"

ליונל מסי | JOSEP LAGO/AFP/Getty Images
הפרעוש ערך ראיון מיוחד ב'ספורט' הקטאלוני והתייחס לברזילאי שנשאר בפ.ס.ז': "אני בטוח שמו"מ לא היה קל, אבל אני לא מאוכזב, יש לנו סגל חזק גם בלעדיו. האם אני מנהל דברים? המקרה האחרון הוכיח שלא"
ליאו מסי עדיין לא ערך הופעה רשמית בעונת 2019/20. הפרעוש שטרם התאושש מפציעה, רואה את קבוצתו מברצלונה בינתיים מהיציע. אם לא די בכך, גם אם היה כשיר, הוא לא היה יכול להיות מוזמן לסגל הנבחרת בשל הרחקה, עקב דבריו נגד השופטים וטען על "שחיתות".

היום (חמישי) ערך הארגנטינאי ראיון גדול בעיתון 'ספורט' הקטאלוני שאמור להתפרסם במלואו בהמשך, אך בינתיים באתר שחררו מספר ציטוטים מעניינים במיוחד של מסי, הנוגעים לניימאר שלאחר מו"מ ארוך ומייגע הברזילאי לא עזב את פריז סן ז'רמן.

"הייתי שמח אם ניימאר היה מגיע", הסביר מסי והמשיך: "בכנות אני לא יודע אם ברצלונה עשתה הכל בכדי להחזיר אותו, אבל אני בטוח שהיה משא ומתן לא קל עם פריז סן ז'רמן. אני לא מאוכזב. יש לנו סגל חזק שיכול להילחם על כל התארים גם בלעדיו"."הייתי שמח אם ניימאר היה מגיע" (JOSEP LAGO/AFP/Getty Images)


על תרומתו של ברזילאי אמר: "מבחינה מקצועית, ניימאר הוא אחד השחקנים הטובים בעולם, אבל בנוסף לכך הצטרפותו הייתה מעלה גם את התדמית ואת החסויות באותו הזמן".

בנוסף הבהיר השחקן כי למרות רצונו להשיב את הברזילאי לברצלונה, הוא אינו בא לדרישה בהנהלה: "מעולם לא ביקשתי לצרף אותו, פשוט נתתי את דעתי. האם אני מנהל דברים? המקרה הנוכחי הוכיח שלא".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ