תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ניימאר: "פישלתי לא מעט, רוצה להיות השחקן הטוב בעולם"

ניימאר | JEFF PACHOUD/AFP/Getty Images
כוכבה של פ.ס.ז' שבר שתיקה בראיון באנגליה: "אני לא אוהב לדבר, מצפים ממך להיות מושלם וזה בלתי אפשרי". הברזילאי הודה שאיבד את הביטחון אך רעב לחזור לשחק: "כדורגל זו התשוקה הכי גדולה שלי"
זה לא סוד שאת הקיץ הזה רצה ניימאר לסיים כשחקן ברצלונה. אלא שרצונו של הברזילאי לא התממש והוא נשאר בעיר האורות. נראה שגם האופטימיים ביותר לא היו מהמרים שניימאר, על אף האנטי הגדול מצד אוהדי פריז סן ז'רמן, יפתח את העונה עם שני שערי ניצחון נפלאים בליגה הצרפתית. בינתיים הכוכב הברזילאי התראיין ל"מירור" האנגלי ובכנות רבה הודה שהוא פישל לא מעט בזמן האחרון, מספר על האהדה כלפיו והתשוקה לחזור לשחק כדורגל ולהיות הטוב בעולם.

ניימאר אמר: "אני לא אדם שמדבר ומשתף. אני בחור ששומר דברים לעצמו. אבל זה מגיע לעתים לנקודה בה אני מתוסכל, מתעצבן, מתפוצץ ולא מתקשר בדרך הנכונה. אני מנסה לשפר את זה. כשאני צריך לנהל שיחה מסוימת עם מישהו אז אני מנסה לדבר וחושב שזה עושה לי טוב. אני חושב שכשאתה בריא מבחינה נפשית - הדברים קורים באופן טבעי וסביר שתעשה את הדברים הנכונים. אם אתה לא שקט בפנים, הדברים לא יקרו".

החזרה לשחק כדורגל: "זו התשוקה שלי, אני עושה את זה בהנאה הגדולה ביותר שיש. אני רוצה להיות השחקן הטוב ביותר בעולם, פשוט כמו שזה".שוב במגרשים. ניימאר חוגג (JEFF PACHOUD/AFP/Getty Images)


הביטחון שאבד: "לפעמים זה קשה כי מצפה ממך להיות מושלם וכבן אנוש זה בלתי אפשרי. פישלתי כמה פעמים אבל שחזרתי את הביטחון שאבד וזה היה קשה, אבל אני חושב שזה נורמלי שאנשים יכשלו. זה חלק מהחיים ובשל השגיאות האלה אתה צומח ולומד. אסור לך לאבד את הסגנון שלך, אתה חייב להיות בטוח ולהסתכן בכדורגל על המגרש, לעשות דברים בלתי צפויים".


ההשראה שלו: "ההורים שלי, אחותי, משפחתי וחבריי - בשבילם אני משחק כדורגל ומתאמן כל יום, יודע שהם תמיד לצידי. הם אלה שעזרו לי כשלא היה לי כלום, הם היו ההשראה שלי. כשאני בבית אני עם החברים, אני משחק במשחקי מחשב, מבלה עם המשפחה, כמו כולם". ניימאר נשאל לגבי הערצה ואמר: "גם אני אוהד כדורגל והערצתי שחקנים, למשל את רוביניו. עכשיו בעולם הספורט אני מאוד אוהב את סטף קרי". לפני המשחק הוא שומע מוזיקה ומתפלל, לעתים עם אביו.

מודל לחיקוי: "מוזר לומר אבל כשאתה נוגע בתהילה אתה מתרגל לזה בסופו של דבר. אני מרגיש גאה ושמח, אסיר תודה. זה כבוד להוות דוגמא לאחרים. אם אני יכול לעזור במשהו תמיד אעשה זאת. לשחק כדורגל, להצטלם עם אוהד, אני נהנה מהתמיכה של כולם".הפציעות: "אני עושה אימונים מונעים עם מאמן כושר וגם פיזיותרפיסט מיוחד. הפציעות זה הדבר הכי גרוע בקריירה של ספורטאי. היו לי שתי פציעות קשות בשנתיים האחרונות וזה השאיר אותי מחוץ למגרשים כמעט חצי שנה. התגעגעתי לתחושה של לכבוש שערים. אבל פציעות הן חלק מהקריירה של ספורטאי. אם זה קורה, חשוב לשמור על בריאות נפשית בזמן שאתה מחלים".


 

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ