תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מינו ראיולה אישר: "דה ליכט סיכם את כל תנאיו ביובה"

מתייס דה ליכט | EMMANUEL DUNAND/AFP/Getty Images
אחת ההעברות הגדולות של הקיץ מתקרבת אך זה עדיין לא סופי. סוכנו של הבלם הוסיף: "מחכים שהקבוצות יסכמו ביניהן, בוררות היא לא אופציה עבורנו"
סאגת העברתו של מתייס דה ליכט, קפטן אייאקס, לשורות אלופת איטליה, יובנטוס, עדיין לא הסתיימה, אך בהחלט התקדמה. סוכנו של הבלם, מינו ראיולה, שרוב הזמן שמר על שתיקה, סיפר לכלי התקשורת: "יש סיכום טוטאלי בין יובנטוס לדה ליכט, כעת אני מקווה שהקבוצות יגיעו להסכמה לגבי סכום ההעברה". הבלם עתיד להרוויח 12 מיליון יורו בשורות הגברת הזקנה בחוזה לחמש שנים, ואתמול (ראשון), כזכור, דווח בכלי התקשורת בארץ המגף שהבלם התקשר למאמן מאוריציו סארי.

הבלם סיים את החופשה ועתיד לחזור לאימונים היום (שני) במדי אייאקס. "הוא לא ישקר שהוא חולה וברור שהוא יתייצב לאימונים", אמר ראיולה והוסיף: "מקרה בוררות לא בא בחשבון, זה לא מתאים לו, לסגנון שלו ולאיך שהוא מתנהל. השחקן רק מקווה שהעסקה תסתיים במהירות". כרגע בין המועדונים יש מחלוקת לגבי החלק של המשתנים מתוך סכום ההעברה הכולל.

בעונה האחרונה זכה דה ליכט עם אייאקס בדאבל והגיע עד לחצי גמר ליגת האלופות, כשהוא רושם 55 משחקים בכל המסגרות (בליגה המקומית החמיץ רק משחק אחד), לא כולל נבחרת הולנד, כשבשורותיה הפסיד בגמר גביע האומות לפורטוגל של כריסטיאנו רונאלדו.מתייס דה ליכט. סיכם את תנאיו ביובנטוס (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ