תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יובנטוס מצפה להציג את דה ליכט ביום שבת: "הוא יחתום"

מתייס דה ליכט | Jan Kruger/Getty Images
בתקשורת ההולנדית נטען שחתימתו של קפטן אייאקס בשורות אלופת איטליה היא "עניין של זמן", הביאנקונרי מקווים שביום חזרתו של כריסטיאנו רונאלדו לאימונים גם הבלם יתייצב לראשונה
"חתימתו של מתייס דה ליכט ביובנטוס היא רק עניין של זמן", כך הצהירו בעיתון ההולנדי "טלחראף" ולמעשה ביטלו דיווחים אחרים על אפשרות של מחטף שתבצע אחת מבין ברצלונה או פריז סן ז'רמן. בלם אייאקס, הקפטן למעשה כבר בגיל 19, ממתין לסיכום בין המועדונים והציפייה שהדבר יקרה עד סוף השבוע.

יובנטוס פתחה אתמול (רביעי) רשמית את אימוניה, עדיין ללא כריסטיאנו רונאלדו שיצטרף בסוף השבוע, והתקווה היא שבשבת גם דה ליכט ינחת בטורינו וישלים את מעברו. על פי הדיווחים האחרונים, יובנטוס הציעה לאייאקס 55 מיליון יורו בנוסף ל-10 מיליון יורו שיתקבלו על בונוסים ומענקים שונים, אלא שאלופת הולנד דורשת 75 מיליון יורו - כפי שהציעה גם ברצלונה בין היתר - ועל פי ההערכה הצדדים יגיעו לסיכום בקרוב, בשל רצון השחקן לעבור לביאנקונרי.

דה ליכט מצדו מתאמן עם אייאקס הנערכת לפתיחת העונה, אבל מצפה לעשות את המעבר ואם הכל יילך כמתוכנן מבחינת כל הצדדים, הוא צפוי להיות מוצג בשבת כשחקן יובנטוס. לאחרונה נטען שכריסטיאנו רונאלדו שוחח עם דה ליכט על מעבר אפשרי, כשהשניים נפגשו במשחק ליגת האומות בין פורטוגל להולנד, ובהחלט ייתכן שהבלם יוצג ביום בו CR7 ישוב מחופשת הקיץ.


ייפגשו שוב בשבת, הפעם בטורינו? דה ליכט ורונאלדו (Jan Kruger/Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ