תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

משטרת דרום קוריאה תחקור את כריסטיאנו רונאלדו

כריסטיאנו רונאלדו | JUNG YEON-JE/AFP/Getty Images
תלונה רשמית הוגשה נגד יובנטוס וכוכבה הגדול CR7, בטענה שהחוזה הופר כשהפורטוגלי לא עלה לכר הדשא במהלך משחק הראווה נגד הכוכבים המקומיים
פרשה חדשה עלולה להטריד בקרוב את כריסטיאנו רונאלדו. כשבוע לאחר שהתובע המחוזי בלאס וגאס הודיע כי כריסטיאנו רונאלדו לא יועמד לדין באשמת אונס, מתברר ש-CR7 שוב עשוי להיחקר על ידי משטרה, הפעם זו של דרום קוריאה. הסיבה? הוא לא עלה לכר הדשא במשחק הראווה של קבוצתו יובנטוס, שסיימה ביום שישי האחרון ב-3:3 נגד כוכבי הליגה הקוריאנית.

משטרת דרום קוריאה חוקרת את כריסטיאנו רונאלדו בחשד שהוא הפר את החוזה בכך שלא שיחק אפילו דקה במפגש הראווה, לאכזבתם של אלפי צופים וכמובן של המשקיעים ששילמו עבור הבאת הגברת הזקנה לדרום קוריאה - הם גם אלו שפנו למשטרה. התלונה שהוגשה למעשה היא נגד יובנטוס, כריסטיאנו רונאלדו וגם נגד חברת ההפקות שתיווכה בין הצדדים.

כאמור כריסטיאנו רונאלדו צפה במשחק מהספסל וברחבי דרום קוריאה רבים קוראים להענישו על כך שלא נטל חלק במשחק, אולם יש לציין שכלל לא סביר ש-CR7 יצטרך להגיע לדרום קוריאה ביום מן הימים לצורכי חקירה. כריסטיאנו. האוהדים זכו לראות אותו על הספסל (JUNG YEON-JE/AFP/Getty Images)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ