צומצמו היריבות: מכבי ת”א חוששת מקופנהאגן, חיפה נגד שטרסבורג?

ולדימיר איביץ'
ולדימיר איביץ’ | דני מרון

אופ"א פרסמה את יריבותיהן האפשריות של הישראליות בסיבוב המוקדמות השני: הצהובים יכולים לפגוש באלופות גם את לודוגורץ, אסטנה ובאטה, בין האופציות של הירוקים באירופית גם אלקמאר. ב"ש תטוס לאיסלנד או אירלנד?

בשעת לילה מאוחרת פרסמה אופ”א את רשימת היריבות האפשריות של מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע במסגרת סיבוב המוקדמות השני בליגת האלופות ובליגה האירופית בהתאמה, כאשר שתי נציגות האירופית, כמובן, צריכות לעבור את יריבותיהן שהוגרלו במהלך יום שלישי כדי להשתתף גם בשלב הבא.

מכבי תל אביב תהיה הראשונה שתוגרל במהלך היום (רביעי), כבר בשעה 13:00, והיא תוכל לפגוש בחודש הבא במסגרת סיבוב המוקדמות השני בליגת האלופות את אחת מבין הבאות: קופנהאגן, אלופת דנמרק שהיא כמובן היריבה החזקה ביותר על הנייר שיוכלו לפגוש הצהובים לאחר הצמצום, באטה בוריסוב מבלארוס או אלופת פולין פיאסט גליבציה, אסטנה הקזחית או קלוז’ הרומנית, פרנצווארוש ההונגרית או לודוגורץ הבולגרית מחוזקת בדן ביטון ובמאוויס צ’יבוטה והאפשרות החמישית והאחרונה היא פרטיזני האלבנית או קרבאח האזרית. המשחקים ייערכו ב-23/24 ביולי והגומלין שבוע אחר כך.

באשר לליגה האירופית, אחרי שהגרלת סיבוב המוקדמות הראשון זימנה למכבי חיפה משחק מול מורה הסלובנית ולהפועל באר שבע מפגש מול לאצ’י האלבנית, בסיבוב השני, בהנחה שכל אחת תעפיל כמובן, מכבי חיפה תוכל לפגוש את מלדה בולסלב הצ’כית, סטיאווה בוקרשט הרומנית או מיסלאמי המולדבית, ז’לגיריס הליטאית או אפולון לימסול הקפריסאית, שטרסבורג הצרפתית, אלקמאר ההולנדית והמנצחת בין ספרטק טרנבה הסלובקית לרדנציק ביילינה הבוסנית.

בניגוד למכבי תל אביב ולמכבי חיפה, הפועל באר שבע מדורגת ועל כן תוכל לפגוש את אחת מבין הבאות – קבוצות לא מדורגות: נורקופינג השבדית או סט.פטריק אתלטיק האירית, נפטצ’י באקו האזרית או ספרנטה ניספורני המולדבית, סטיארנן האיסלנדית או לבדיה טאלין מאסטוניה, שירוקי הבוסנית או קאיירט הקזחית וקראקוביה הפולנית או דונייסקה סטרדה הסלובקית. משחקי הסיבוב השני בליגה האירופית ייערכו ב-25.7 וב-1.8.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי