ראמוס כשיר לקלאסיקו, זידאן: "אלך עד המוות עם השחקנים שלי"

סרחיו ראמוס | Alex Caparros/Getty Images

אחרי שני הפסדים, מאמן הבלאנקוס דרוך למפגש נגד ברצלונה: "תמיד מיוחד לשחק בקאמפ נואו. גם בעונה שעברה אמרו שזה משחק על העתיד שלי. רק ביחד נמצא מהמצב הזה". הקפטן צפוי לפתוח במרכז ההגנה. יוביץ' ייכנס לכלא?

קבוצות: ריאל מדריד

לאחר שספגה שני הפסדים מאכזבים מאוד, נגד קאדיס בליגה ונגד שחטאר דונייצק בליגת האלופות, ריאל מדריד תתמודד מחר (שבת, 17:00) בפני המבחן הגדול ביותר שלה עד כה העונה – הקלאסיקו נגד ברצלונה. לקראת המשחק, אוהדי הבלאנקוס קיבלו בשורות משמחות – הקפטן סרחיו ראמוס החלים מהפציעה וצפוי לפתוח בהרכב של זינדין זידאן בקאמפ נואו.

"ראמוס הוא הקפטן שלנו, המנהיג שלנו ואנחנו לא הולכים לסכן אותו. הפציעה כבר מאחוריו והוא יהיה איתנו במשחק. רק אם הוא יהיה כשיר ב-100% הוא ישחק, וכרגע הוא כזה" סיפר זידאן לקראת ההתמודדות. "אנחנו יודעים מול מה אנחנו מתמודדים. נגיע לקאמפ נואו שיהיה ריק מקהל. תמיד מיוחד לשחק שם ובגלל זה חשוב להתחיל את המשחק טוב".

המאמן הצרפתי הוסיף: "ההפסדים? אין משחקים פשוטים. לריאל מדריד תמיד היו עליות ומורדות, אבל אנחנו תמיד רוצים להוכיח את עצמנו ויש לנו מחר במה נהדרת בשביל זה. קלאסיקו הוא קלאסיקו. זה תמיד משחק גדול".

זידאן. "קלאסיקו הוא קלאסיקו. זה תמיד משחק גדול" | PETER POWELL/POOL/AFP via Getty Images

בנוסף, לאחרונה נכתב בתקשורת הספרדית כי לאור התוצאות האחרונה של ריאל, מעמדו של זידאן התערער מעט. המאמן הגיב: "אומרים שמחר יהיה משחק על עתידי, אבל זה נאמר גם לפני שנה וגם בקדנציה הראשונה שלי כאן. אני מרגיש תמיכה מכולם. אלך עם השחקנים שלי עד מוות. אנחנו צריכים לשנות את המצב ביחד, רק ככה נצא מזה. עלינו להראות את האופי והאיכות שלנו. עלינו להיות יחד".

בנושא אחר, לוקה יוביץ’ חווה בשנתיים האחרונות ירידה משמעותית ביכולת שלו ובקריירת המשחק שלו.. במולדתו של הסרבי פורסם הלילה (בין חמישי לשישי) כי הפרקליטות המקומית דורשת לגזור עליו שישה חודשי מאסר בשל הפרת הבידוד שלו במהלך חודש מרץ.

כזכור, יוביץ’ עזב את ספרד ונסע לסרביה, שם הפר את נהלי מצב החירום שהוכרז במדינה בעקבות הקורונה כשנסע לבקר את חברתו. התביעה עדיין לא אושרה על ידי מערכת המשפט המקומית ובספרד נכתב כי שחקנה של ריאל מדריד היה יכול לשלם קנס של 30,000 יורו על מנת להימנע מכתב האישום נגדו, אולם סירב "להתכופף".

לוקה יוביץ’ | David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images

במהלך היממה הקרובה תיבחן התביעה לעומק, אך על פי הדיווחים אין הרבה טיעונים לזכותו של יוביץ’, על אף שהחלוץ התנצל על מעשיו זמן קצר לאחר שהתמונות שלו מפר בידוד הופצו ברשתות החברתיות. נשיא סרביה בעצמו איים בזמנו על יוביץ’ והצהיר כי "אם ייצאו מביתו, הוא ייעצר".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי