פריז סן ז'רמן היא המועמדת המובילה להחתים את ליאו מסי

ליאו מסי | David Ramos/Getty Images

גם מנצ'סטר סיטי מעוניינת, אך סגנית אלופת צרפת הולכת על כל הקופה בתקווה להפוך לקבוצה המאיימת ביותר בעולם. הסכומים, המטרות ותפקידו של ניימאר במהלך

דווקא אחרי הדיווחים כי החתימה על החוזה החדש קרובה מתמיד, ברצלונה הרעידה הערב (חמישי) את עולם הספורט עם ההודעה כי ליונל מסי לא ימשיך בקבוצה. סוף עידן. הכוכב הארגנטינאי בן ה-34 לא הצליח להגיע לסיכום על המשך דרכו, כשלטענת בארסה מדובר בבעיות כלכליות ורגולטריות שמנעו זאת, וכעת הוא יחפש בית חדש וילבש לראשונה בקריירה הבוגרת שלו מדים של קבוצה אחרת.

המועמדת העיקרית לקלוט אותו הייתה ועודנה פריז סן ז'רמן. הקבוצה מבירת צרפת רצתה את מסי במהלך כל השנים האחרונות ובעיקר מרגע שפג חוזהו בברצלונה. לה יש גם את המשאבים הדרושים ואת ניימאר, חברו הטוב של מסי, כדי להפעיל את כל הלחצים ולהביא את כוכב העל לליג 1.

פ.ס.ז' שמרה על קשר עם נציגיו של מסי במשך תקופה ארוכה וגם בימים האחרונים. גם מנצ'סטר סיטי הייתה בתמונה והקשר עם פפ גווארדיולה יכול להשפיע כאן, אבל על פי כל הדיווחים מסי מעדיף להתאחד עם ניימאר בפריז.

אמבפה וניימאר. מסי יצטרף אליהם? | FRANCK FIFE/AFP via Getty Images

מבחינת הקטארים שמנהלים את פ.ס.ז', הבאתו של מסי תהיה גולת הכותרת בפרויקט שלהם ותאפשר לא רק לטעון לזכייה היסטורית בליגת האלופות אלא גם להשתדרג מבחינת מרצ'נדייז והכנסות נלוות ולהפוך לקבוצה הגדולה בעולם.

ההצעה הכספית תהיה דומה לזו שקיבל מסי בברצלונה עד כה (כ-30 מיליון יורו לעונה) ומבחינת פ.ס.ז' זה יכול להיות גם המהלך שיגרום לקיליאן אמבפה להישאר.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי