מכבי חיפה לבכר: "סכם את פיצוייך מול ב"ש ואז נסגור"

play ברק בכר
ברק בכר | דני מרון
שער ענק לשרי, מכבי חיפה גברה 1:3 על הפועל תל אביב 03:22

המאמן ייפגש עם ראשי המועדון שמשלם לו בימים אלה ולאחר מכן יוכל לחתום בכרמל. שחקן על פרשת שועה: "הוא מבין ששגה". סלליך צפוי להמשיך בהרכב על חשבון ווילדסחוט

לאחר יום מנוחה, שחקני מכבי חיפה ערכו היום (שישי) אימון מסכם לקראת המשחק מחר מול הפועל באר שבע (שבת, 20:30 בספורט4), כששחקני הקבוצה ובעיקר מרקו בלבול רוצים להמשיך את רצף הניצחונות ולסיים את העונה כראוי.

בלבול מבין שככל הנראה לא ימשיך בקבוצה ואתמול אף יצאו אחיותיו להגנתו כאשר פרסמו פוסטים ברשתות החברתיות, אולם הוא הכחיש קשר לפוסטים ושלח הודעת התייחסות בנושא.

מעבר לכך וכפי שפרסמנו לראשונה, במכבי חיפה החליטו שהחלוץ ירדן שועה ייצא לחופשה ויתאמן בנפרד מהקבוצה עד לסיום העונה וזאת בעקבות מספר עבירות משמעת של השחקן בשבועיים האחרונים. בשיחה בה נכחו בנו של יעקב שחר, אור, והמנכ"ל אסף בן דב, הובהר לשחקן כי במועדון לא אהבו את התנהלותו לאחרונה, אך גם הבהירו כי עתידו יוכרע בתום העונה על ידי המאמן הבא שככל הנראה יהיה ברק בכר שיזמן את השחקן לשיחה ובה ישמע אם ברצונו להישאר בכרמל.

בקרב השחקנים לא הופתעו מההחלטה ששועה לא יהיה לצדם בשבועיים הקרובים ואחד השחקנים אמר: "כולנו תקווה ששועה מבין ששגה ויחזור אלינו בעונה הבאה". במקביל, בחיפה מחכים להודעה על מינויו של ברק בכר, אולם הבהירו כי לפני שהמאמן יחתום בירוק הוא צריך לסיים את הסאגה שלו בבירת הנגב, שם יש לו חוזה לשנתיים נוספות. "סכם את פיצוייך מבאר שבע ואז נסכם" אמרו בחיפה לנציגיו של בכר.

ייפגש עם המאמן הבא לפני שתתקבל החלטה | אודי ציטיאט

מבחינה מקצועית לקראת המשחק, על פי האימון המסכם נראה כי המאמן מרקו בלבול צפוי להמשיך בהרכב דומה לזה שניצח את הפועל תל אביב, כאשר סינטיהו סלליך יפתח על חשבונו של יאניק ווילדסחוט. גם הפעם הצעירים מאור לוי וסוף פודגוראנו צפויים לקבל הזדמנות במהלך המשחק.

הרכב משוער: ג’וש כהן, ארנסט מאבוקה, עופרי ארד, טרנט סיינסבורי, סאן מנחם, נטע לביא, מקסים פלקושצ’נקו, צ’רון שרי, סינטיהו סלליך, דולב חזיזה, ניקיטה רוקאביצה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי