כפ"ס תפתח במו"מ עם צעירי, קוקו: "אפשר לסיים במקום גבוה"

לירוי צעירי
לירוי צעירי | דני מרון

במועדון צפויים להגיש הצעה לקשר שמתאמן איתם לאחרונה, הוסדרה הוויזה לטראורה שישחק בשני נגד ק"ש: "מזכיר את סאגת דה ליכט", צחקו בשרון. החלוץ לאחר ה-1:1 נגד הפועל חיפה: "רוצה להבקיע כמה שיותר"

קבוצות: הפועל כפר סבא

בהפועל כפר סבא יצאו מעודדים מיכולת השחקנים אמש (רביעי) ב-1:1 נגד הפועל חיפה, בסיומו למעשה נקבע כי הקבוצה לא תעפיל לשלב חצי גמר גביע הטוטו. קבוצה של אופיר חיים אמנם סגרה שלושה משחקים והיא עדיין ללא ניצחון, אבל הצליחה להגיע למספר מצבים ולהציג משחק התקפי. עם זאת, גם הודות ללא מעט מזל היא הצליחה לחלץ נקודה מהמפגש באצטדיון המושבה.

"היו לנו יותר דקות רצופות של כדורגל", אמרו בקבוצה לאחר שריקת הסיום, "ממשחק למשחק הקבוצה הזאת מייצרת יותר ויותר מהלכי כדורגל ולאט לאט יהיה אפילו יותר טוב", הוסיפו במועדון. מי ששוב זכה למחמאות הוא הבלם סודיק אטנדה, שרשם עוד משחק בו בלט. "הוא יהיה בין הבלמים הטובים בליגה. הוא אמנם איטי קצת, אבל הוא מחפה על זה בהמון חוכמת משחק".

כפי שפרסמנו, בקבוצה קיבלו אתמול את טופס השחרור של בובקר טראורה שהמריא לאיטליה, כשאתמול גם המכשול האחרון נפתר גם הוויזה שלו הוסדרה ובאופן סופי הוא יהפוך לשחקן הקבוצה. הקשר מסנגל, עליו בונים רבות בשרון, צפוי להיות בסגל למשחק ביום שני מול עירוני קריית שמונה: "זו הייתה סאגה מתישה, סוג של דה ליכט מקומי", צחקו בקבוצה מהשרון.

הקשר לירוי צעירי ממשיך להתאמן עם הקבוצה, כמו גם אביב סולומון ששיחק אתמול ונראה טוב יותר מאשר המשחק מול מכבי נתניה. בצוות המקצועי רוצים לראות את השניים מצטרפים, אך הדבר מתעכב, כשלפחות לגבי צעירי, צריך להתנהל עוד מו"מ כספי בין הצדדים. בקבוצה עדיין עוקבים אחר ההתפתחויות גם בגזרת גיל יצחק.


טראורה. המכשול האחרון לקראת הגעתו הוסר (הפועל כפר סבא)

"אני שמח שעברנו את המשחק הזה בלי פציעות, היה משחק טוב בקצב גבוה ולצערי הרב בגלל טעות טיפשית ספגנו את השוויון, אבל כן היו לנו מצבים טובים כדי לנצח את המשחק" סיכם החלוץ בנג'מין קוקו, שענד אמש את סרט הקפטן.

אם הקבוצה מוכנה לליגה: "לדעתי כן. אנחנו רק מתחילים להכיר אחד את השני וזו קבוצה חדשה, אבל ראיתם שהיה לנו משחק טוב נגד יריבה טובה כמו הפועל חיפה שיש לה התקפה טובה. מקווה שנמשיך כך ונדע להבקיע וגם להגן".


ענידת סרט הקפטן:
"אני מרגיש טוב בקבוצה, המאמן נותן לי ביטחון וסומך עליי ואני מקווה שנסיים את העונה כמה שיותר גבוה בליגה".

המטרות לעונה: "אני מתכון לעבוד קשה, כל מה שאני רוצה לעשות זה להבקיע כמה שיותר, אבל אין לי מטרה ספציפית".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי