תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: רונאלדו דחף את דיבאלה לעזוב למנצ'סטר יונייטד

יובנטוס - אינטר 1:1 (3:4 בפנדלים)
הערפל סביב עתידו ביובנטוס הביא את הארגנטינאי לבקש את עצתו של הפורטוגלי, שהמליץ לו לעבור בטענה שהקדנציה באולד טראפורד הפכה אותו לווינר. בינתיים, החלוץ בן ה-25 נעדר מהבדיקות הרפואיות ומפגישה עם סארי
פאולו דיבאלה עומד בפני פרשת דרכים. כפי שדווח בימים האחרונים, יובנטוס ומנצ'סטר יונייטד עשויות לבצע טרייד שבמסגרתו החלוץ יעבור לאנגליה, בעוד רומלו לוקאקו, בו מאוריציו סארי מעוניין, יעשה את הדרך לטורינו. הערפל שמרחף מעל עתידו באיטליה הביא את דיבאלה לבקש את עצת חברו לקבוצה כריסטיאנו רונאלדו בנוגע למעבר האפשרי ליונייטד, בהתכתבות בקבוצת הוואטסאפ של שחקני יובה, כך פורסם היום (שישי) ב"דיילי מייל".

בתגובה, הפורטוגלי שזכה בלא מעט תארים במדים האדומים, נתן את ברכתו על המהלך בטענה שהקדנציה שלו באולד טראפורד הפכה אותו לווינר. "אישורו" של כריסטיאנו עשויה להוות צעד ענק מבחינת יונייטד בניסיון להחתים את הארגנטינאי בן ה-25, שכן רונאלדו נחשב לאחד הקולות החזקים במועדון האיטלקי ושום אמירה שלו לא מתקבלת בקלות דעת אצל חבריו.

ההנחה היא שדיבאלה מעוניין לעזוב את אלופת הסריה A במטרה להוכיח את עצמו במקום אחר ולפי עצתו של CR7, מנצ'סטר יונייטד היא המקום הכי טוב עבורו לעשות זאת. אם חלוץ נבחרת ארגנטינה יחליט בסופו של דבר לשמוע לפורטוגלי, השדים האדומים יצטרכו להודות על כך לאחד השחקנים הגדולים בתולדותיהם. אגב, אקס נוסף של יונייטד, פטריס אברה, התקשר גם הוא לדיבאלה מוקדם יותר השבוע בניסיון לשכנע אותו לעבור לקבוצה של סולשיאר.


ישמע בקולו של כריסטיאנו? פאולו דיבאלה. (Gettyimages)
ישמע בקולו של כריסטיאנו? פאולו דיבאלה. (Gettyimages)


קשה שלא לתהות האם ההמלצה של רונאלדו לחברו בהתקפת יובנטוס לא מונעת מרצונו של הפורטוגלי לראות את רומלו לוקאקו נוחת בטורינו, שכן שלשום פורסם באנגליה שכריסטיאנו אישר את צירופו של הבלגי, מתוך מחשבה שהוא יסייע לו אם יתופקד כפיבוט בהתקפת הביאנקונרי.

בינתיים, באתר "גול" נכתב שלמרות שדיבאלה חזר לטורינו מוקדם מהצפוי, הוא נעדר מהבדיקות הרפואיות ומהפגישה שהיה אמור לערוך היום עם מאוריציו סארי והאריך את החופשה שלו עד ה-5 באוגוסט, שלושה ימים בלבד לפני סגירת חלון ההעברות באנגליה.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ