איקרדי “רוצה להישאר באינטר”. דיווח: קונטה יחליף את ספאלטי

איקרדי וספאלטי
איקרדי וספאלטי | Gettyimages

אשתו והסוכנת של כוכב הנראזורי וונדה נראה סיפרה: "קיבלתי הצעות מקבוצות אבל מאורו נשאר. בקיץ הטלפון שלי יהיה כבוי". ספאלטי לא מגיב לשמועות על עתידו, באיטליה טוענים כי אקס צ'לסי ויובנטוס ימונה בקיץ

הקרב באיטליה על מקום שמוביל לליגת האלופות ממשיך להיות מותח, וכנראה שרק במחזור הסיום נדע מי יהיו שתי הקבוצות הנוספות מלבד יונבטוס ונאפולי עם הכרטיס היוקרתי. לאחר הניצחון של אינטר 0:2 על קייבו אתמול (שני), היא חזרה למקום השלישי וכדי להבטיח עונה שנייה ברציפות בליגת האלופות על הנראזורי לנצח משחק אחד מתוך השניים שנותרו. במחזור הבא מחכה להם משחק חוץ חשוב נגד נאפולי, ואת העונה יסיימו בסן סירו כשיארחו את אמפולי.

מאמן הקבוצה לוצ’יאנו ספאלטי נשאל לגבי עתידו, אבל סירב לתת תשובה קוהרנטית: “אני לא מגיב לשמועות, המטרה שלי היא להביא את אינטר למקום בליגת האלופות”. התקשורת האיטלקית מדווחת כבר מספר שבועות כי אנטוניו קונטה ימונה למאמן הקבוצה בהמשך הקיץ, למרות שספאלטי מחזיק בחוזה גם לעונה הבאה. קונטה, שאימן בעבר את יובנטוס וקיבל הצעות לאמן את רומא, התראיין בשבוע שעבר ל”גאזטה דלו ספורט” האיטלקי ואמר כי הוא לא יאמן את רומא בעקבות חוסר תנאים שיכולים לעזור לו לשדרג את הקבוצה להתמודד על תארים.

בתוך כך, השמועות על מעבר צפוי של מאורו איקרדי מתגברות, אך אשתו והסוכנת שלו וונדה נארה אמרה אתמול: “יש לו הצעות מקבוצות אחרות, אך כמו שאמרתי כבר מספר פעמים מאורו רוצה להישאר באינטר. בקיץ אני הולכת לכבות את הטלפון שלי”. החלוץ, שנשלל ממנו סרט הקפטן בעקבות הסכסוך עם המאמן, שומר על שתיקה כבר תקופה ארוכה ולא מדבר עם אף כלי תקשורת. מעמדו של איקרדי בקבוצה מעורער ורק אחרי שתסתיים העונה, והנהלת המועדון תודיע על המאמן החדש, עתידו יהיה ברור יותר.

איקרדי ונארה. “בקיץ אני אכבה את הטלפון” (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי