תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פיאניץ' מתקרב לברצלונה, ראקיטיץ' יעבור בתמורה ליובנטוס?

איבן ראקיטיץ' | Gettyimages
התקדמות במגעים בין הבלאוגרנה לביאנקונרי, שבוחנים כעת אפשרות לצרף את הקרואטי שלא צפוי להמשיך בקטלוניה. גם דה שיליו צפוי להיכלל בעסקה ואחד מבין טודיבו ואומטיטי יעשה את הדרך ההפוכה
מיראלם פיאניץ' כבר סיכם את תנאיו בברצלונה לארבע שנים, אבל מסתמן שביממה האחרונה חלה התפתחות משמעותית במגעים להעברתו מיובנטוס. לפי העיתון הקטלוני "ספורט", לאחר שארתור הברזילאי סירב לעזוב וגם מקורביו הבהירו שמעבר לאיטליה לא על הפרק, "הגברת הזקנה" בוחנת את האפשרות שאיבן רקיטיץ' יעבור בתמורה לבוסני.

מדובר בהצעה של ברצלונה, שמוכנה לבצע עסקה שתכלול ארבעה שחקנים: לא רק פיאניץ' יעבור לברצלונה ובתמורה יעשה ראקיטיץ' את הדרך ההפוכה לטורינו, אלא גם הבלם ז'אן קלר טודיבו, שמושאל לשאלקה בחודשים האחרונים, יעבור לאיטליה ובמקומו את הדרך לקטלוניה יעשה מתיה דה שיליו. יש לציין שטודיבו מוזכר גם כמי שעשוי לעבור לאינטר כדי להפחית את גובה התשלום על לאוטרו מרטינס ולכן גם סמואל אומטיטי הוצע על ידי ברצלונה.

כבר למעלה מחודש מתנהלים מגעים קדחתניים שידעו עליות ומורדות, כאשר ברצלונה היא זו שלוחצת לבצע את העסקה בשל רצונה לרענן את מרכז השדה עם פיאניץ', שדוחף גם הוא לעבור לקטלוניה. בנוסף לארתורו וידאל שעשוי לעזוב לאינטר כחלק מעסקת לאוטרו מרטינס, ברצלונה גם מקווה להיפרד מראקיטיץ' שחגג במרץ את יום הולדתו ה-32 ונמצא שנה לפני סיום חוזהו. ביובנטוס, אגב, עדיין מתלבטים באשר לקרואטי מפאת גילו, וגם הקשר עצמו מעדיף, כך נראה, להתיר את החוזה ולבחור בעצמו לאן לעבור.פיאניץ' חוגג עם דיבאלה. המעבר לברצלונה מתקרב (ISABELLA BONOTTO/AFP via Getty Images)


במקביל, על אף שרק השבוע פרסמו שעסקת לאוטרו על סף סיכום, ב"ספורט" נתנו במה לדיווח ב"דיילי מייל" האנגלי, לפיו מוסא דמבלה, חלוץ ליון, עשוי להצטרף במקום הארגנטיני. באנגליה דווח שברצלונה הקדימה את מנצ'סטר יונייטד במירוץ אחר החלוץ בן ה-23, יליד מאלי שמייצג את נבחרת צרפת. עוד דווח כי העסקה צפויה להיות באיזור ה-60 מיליון יורו, הסכום שברצלונה התכוונה לשלם עבור לאוטרו, אולם מבלי שתצטרך לשלוח שחקנים בנוסף.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ